Skip To Content
Ülevaade

Combo-e Life

Alates 39 590 €

Uus Combo-e Life on mõeldud andma kõike parimat. Ruumi ja mugavusi kuni seitsmele reisijale. Praktilisi ja uuenduslikke turvaseadmeid. Sellele lisaks nutikat heitmevaba elektritehnikat ja 100% elektrilist tööd, mis võib sind ja sinu peret viia ühe laadimisega kuni 280 km kaugusele. Nii saad oma pereelu täiel rinnal elada ilma kompromissideta

Hinnapakkumine
Tee päring
Proovisõit
Broneeri aeg

Vaata, mida elul on pakkuda 

Ühendab parimad asjad elus

Mine elus edasi

Combo-e Life’i kaasaegsel akul on pikk, 280-kilomeetrine1 sõiduualatus, mida täiendavad mitmed energia taaskasutuse võtted nagu regeneratiivpidurdamine, nii et Sina saad alati läbida mõne kilomeetri rohkem. Elektriautonduse hüvesid lähemalt tundma õppides oskad Sa optimeerida oma kiirust, sõidustiili ja mugavusseadistusi, et veelgi maksimeerida oma Combo-e Life’i sõiduulatust.

 

1 Combo-e Life/Cargo keskmine energiakulu 19,4–17,5 kWh/100 kWh/100 km, CO2 heide 0 g/km, sõiduulatus 258 kuni 285 km (sõltuvalt valitud varustusest).

 
Kuidas sõiduulatust suurendada?
Laadi aku 80 protsendini vaid 30 minutiga
Meie moodne kiirlaadimistehnoloogia võimaldab Combo-e Life’ile anda kuni 80% optimaalsest sõiduulatusest pisut enam kui 30 minutiga1 ning Opeli mitmekülgsed laadimislahendused argisõitudeks ja pikemateks teekondadeks tagavad, et oled alati valmis järgmiseks seikluseks. Loe lähemalt siit. 
Lähemalt laadimisvõimalustest
Kulutõhusus
Elektrile üleminekul on veelgi tuntavaid põhjuseid: madalaid üldkulusid aitavad saavutada riiklikud ostutoetused ja odavam hooldus.  Riiklikud toetused elektrisõiduki ostmisel või liisimisel teevad alustamise lihtsamaks. Ja kas Sa teadsid, et ka seinakilbi tarvis on toetus olemas? 
Lähemalt koduse seinakilbi rahastamisest Lähemalt ülalpidamiskuludest

Klassi parimad omadused

Moodne aku
Combo-e Life’i elektriajam saab energiat võimsatelt 100 kWh liitium-ioonakudelt, mis tagavad kuni 280-kilomeetrise1 sõiduulatuse ja silmapilkse veojõu. Täiustatud termoregulatsioon, suure energiatihedusega elemendid ja tasakaalustatud integreerimine kandmikuga tähendavad usaldusväärselt ennustatavat sõiduulatust, pikendatud tööiga ja head juhitavust kindlustavat madalat raskuskeset. 
Sõidurežiimid
Sõidurežiimi valikuga kohandub Combo-e Life Sinu sõidustiili ja mistahes teekonna puhul ettetulevate nõudmistega. Vali POWER, kui soovid maksimaalset suutlikkust ja mugavust raske koormaga, NORMAL, kui tahad tasakaalu suutlikkuse ja säästlikkuse vahel või ECO, kui sihiks on maksimaalne sõiduulatus ja energiatõhusus. 
Sõiduki andmeseire
Uue Combo-e Life’i andmeseire kasutab igast teekonnast üksikasjaliku ülevaate andmiseks kõrgtehnoloogilisi andureid ja pardasüsteeme, kuvades Sulle allesjäänud sõiduulatust, eesootavaid sõiduolusid ja energiakulu. Sina saad niiviisi sõita võimalikult tõhusalt. 

Opeli teenused elektrisõidukitele

Opeli teenused elektrisõidukitele alates laadimisvõimalustest kuni mobiilsusplaneerimiseni pakuvad sujuvat ja muretut sisenemist e-mobiilsuse maailma.

FlexCare

Opel FlexCare

Opel FlexCare tagab sulle mõnusa enesetunde. FlexCare on käepärane kõikhõlmav programm sinu hingerahu kindlustamiseks. Pakume pakette, mis sisaldavad maanteeabi, pikendatud garantiid ja hooldust.

 

Vaata üle meie FlexCare paketid ja vali endale paindlikult sobilik.

Avastada on siin rohkemgi

Siit leiad põhiinfo ja saad oma auto kokku panna

Hinnapakkumine
Tee päring
Proovisõit
Broneeri aeg