Klassi parimad omadused
Moodne aku
Combo-e Life’i elektriajam saab energiat võimsatelt 100 kWh liitium-ioonakudelt, mis tagavad kuni 280-kilomeetrise sõiduulatuse ja silmapilkse veojõu. Täiustatud termoregulatsioon, suure energiatihedusega elemendid ja tasakaalustatud integreerimine kandmikuga tähendavad usaldusväärselt ennustatavat sõiduulatust, pikendatud tööiga ja head juhitavust kindlustavat madalat raskuskeset.  
Sõidurežiimid
Sõidurežiimi valikuga kohandub Combo-e Life Sinu sõidustiili ja mistahes teekonna puhul ettetulevate nõudmistega. Vali POWER, kui soovid maksimaalset suutlikkust ja mugavust raske koormaga, NORMAL, kui tahad tasakaalu suutlikkuse ja säästlikkuse vahel või ECO, kui sihiks on maksimaalne sõiduulatus ja energiatõhusus.  
Ei mingit stressi
Rahu ja vaikust võib pulbitseva eluga kodus harva ette tulla. Õnneks saab alati loota Combo-e Life’ile, sest iga reis sellega on maksimaalselt sujuv ja rahulik. Opeli elektriajamid on mitte ainult heitmevabad – need on vabad ka mürast, vibratsioonist, käiguvahetustega kaasnevatest jõnksatustest ning tagavad pääsu kõigisse madala heitmetasemega tsoonidesse.  
Sõiduki andmeseire
Uue Combo-e Life’i andmeseire kasutab igast teekonnast üksikasjaliku ülevaate andmiseks kõrgtehnoloogilisi andureid ja pardasüsteeme, kuvades Sulle allesjäänud sõiduulatust, eesootavaid sõiduolusid ja energiakulu. Sina saad niiviisi sõita võimalikult tõhusalt.