Skip To Content
Ülevaade

Combo Life N1

Ideaalne era- ja tööelu tasakaal

Ühendades mahtuniversaali mugavuse ja võimalused tarbesõidukile omase suure veoseruumiga, on uus Combo Life N1 täiuslik igaks tööülesandeks. Asjade vedamises tubli ja praktiline, samas piisavalt mitmekülgne mahutamaks mugavalt ka kuni viis inimest.
Hinnapakkumine
Tee päring
Proovisõit
Broneeri aeg

Ettevõtte sõiduk

Combo Life N1 sõitjateteruum ühendab funktsionaalsuse kasutuslihtsusega. Kogu meeskond reisib mugavalt ruumikas ning valgusküllases sõitjateruumis, mis on varustatud klaaskatuse ja laealuste panipaikadega. Viiekohalisena sõites mahub eraldusseina taha kuni 983-liitrise mahuga veos. Metallist tugev eraldussein võimaldab transportida ka raskeid veoseid, eraldades need turvaliselt sõitjatest. 

Paremini ühendatud

Iga teekond muutub tõhusamaks tänu juhi diginäidikutele ja Multimedia Navi Pro süsteemile. Tõsta oma logistikavõimekus uuele tasemele tänu võrgupõhistele navigatsiooniteenustele ja täielikule Apple CarPlayTM ja Android AutoTM toele, võimaldades 8’’ puuteekraaniga ühendada samaaegselt kaks nutitelefoni. 

Kõikide võimalustega sõitjateruum

Julge ja selge kujustusega sisemus pakub läbimõeldud, intuitiivselt kasutatavat ruumi, mis toimib teel olles ka võrguühendusega mobiilse kontorina. Combo Life N1 on saadaval viieliikmelisele meeskonnale sisustatult, kus tagaiste on jaotatud suhtes 40/60 või kolme eraldi tagaistmega, mida saab vajadusel ühekaupa autost välja tõsta.

Tulevik on elektriline

Kas oled muudatuseks valmis?

FlexCare

Opel FlexCare

Säilita positiivne mõtlemine koos Opel FlexCare’iga! FlexCare on mugav tervikprogramm, mis mõeldud tagama sinu meelerahu. Pakume individuaalseid pakette, millesse kuuluvad maanteeabi, pikendatud garantiikaitse ning hooldused.

 

Tutvu meie FlexCare pakettidega ja vali enda jaoks sobivaim kaitseaste!

Avastamist leiab veel

Vaata põhiinfot.