Tagasi
  • Opel | Remont - nutikas remont

    OPELI NUTIKAS REMONT.

    Kivitäkked, rahemõlgid, kriimustused ja väikesed mõlgid – jah, need on ebameeldivad, aga hea uudis on, et nüüd on sul võimalus oma Opeli esialgne kena välimus taastada. Opeli nutikas remont on meie soodne ja lihtne viis väikemate kahjustuste parandamiseks.

Edasi

Leia lähim Opeli müügiesindus

Palun täitke mõni allolevatest väljadest:

LIHTNE VÕIMALUS AUTO PARANDAMISEKS.

  • Kiire, sest nutikas remont vähendab ajakulu esiklaaside, kerevärvi ja polstrite lokaalse remondi abil.
  • Kulutõhusad lahendused on olulised nii sulle kui meile! Seetõttu eelistame me Opelis alati väikeste kahjustuste korral parandada, mitte osi välja vahetada. Nii säästame raha ja aega.
  • Meie eesmärk on hoida asju lihtsana. Ainus, mis sul tuleb teha, on broneerida aeg mõnes meie nutika remondi esinduses. Meie hoolitseme ülejäänu eest.
Enlarge

Klaasiparandus

Kivitäkked sinu auto tuuleklaasil hajutavad tähelepanu ja lisaks sellele ei näe need eriti head välja. Paljudel juhtudel on võimalik esiklaasi vahetamise asemel parandada, mis on tõhus viis raha säästmiseks. Opeli nutikas remont parandab hõlpsalt sellised kahjustused, et saaksid ruttu ja ohutult tagasi teele asuda ja auto näeks hea välja!


Enlarge

Kohapealne parandus

Väikesed kere kahjustused, kriimustused parkimisel – selliseid asju juhtub ikka. Kuid tänu meie uuenduslikule värvipihustustehnikale saame nüüd kiiresti parandada ka suuremaid kahjustunud värviga kohti. Lokaalne värviparandus on paindlik, hoiab kokku aega ja raha.


Enlarge

Polstri parandus

Opeli nutika remondi abil on võimalik taastada ka polstri pindade uuelähedane seisukord. Praod ja augud tekstiilis ja veluurpolstris on võimalik kiiresti sulgeda. Kui kahjustunud osad vahetamise asemel parandada, hoiate kokku raha ja aega.


Enlarge

Naha ja plasti parandamine

Osade täpne taastamine on Opeli jaoks väga oluline. Seepärast pakub meie nutikas remont pindade esialgse väljanägemise taastamist. Värvisegamissüsteem tagab parima võimaliku värvisarnasuse. Kahjustunud armatuurlauad, uksepolstrid, keskkonsoolid ja nahkkatted on võimalik taastada sulle meelepärasesse olekusse.


Enlarge

Värvimiseta mõlgieemaldus

Meie Opelis ei oska ilma ennustada. Vahel sajab rahet, vahel mitte. Kuid me oskame pakkuda värvimiseta mõlgieemaldust, mis eemaldab sinu auto kerelt väikesed mõlgid (nt rahekahjustused), ilma et seda oleks vaja värvida.


Enlarge

Plastosade parandus

Auto plastosade väikesi kahjustusi on võimalik ilma osi vahetamata parandada, mis on sulle kui Opeli omanikule kulutõhus lahendus. Kui me räägime stabiilsusest, funktsionaalsusest ja väljanägemisest, siis professionaalselt parandatud plastosad on täiesti võrreldavad uute osadega