Skip To Content
Astra Sports Tourer

Astra Sports Tourer Plug-in Hybrid

 

Pole vaja teha kompromisse ruumika, mitmekülgsuse ja puhta sõidunaudingu vahel. Astra Sports Tourer Plug-in Hybrid koos täiustatud salongi, tipptasemel jõuülekande ja oma klassi juhtiva juhiabisüsteemidega annab Astra Sports Tourer Plug-in Hybrid teile parima.

66  km
Elektriline läbisõiduulatus
1.0-1.1 l/100 km
Väikseim-suurim kütusekulu
7,6 s
0 - 100 km/h

Julge ja puhas disain, mis lausa nõuab sõitmist
 

Uue Astra ideoloogia järgneb funktsionaalsusele ja suurepärasusele. Uus Opel Astra Sports Tourer Plug-in Hybrid juhib teid uuele sõiduajastule. Ühendades enesekindla suhtumise arenenud sõidutehnoloogiaga , on  Astra Sports Tourer edumeelse Saksa inseneritöö parimaid sooritusi.
 
 


Vaata oma lemmikvärvis


Vaata seestpoolt


Ohutus ja uuendused

Tehnika, mis kaitseb
 
Astra Sports Tourer on tulvil nutikatest funktsioonidest, mille eesmärk on muuta sõitmine lihtsamaks ning hoida sind ja sinu lähedasi kaitstuna.

Elektriline liikuvus

Ärireisid, laadimine ja palju muud

 

Kas vahetate pistikhübriidile ümber? Otsus, mida sa ei kahetse. Kindlasti soovid rohkem teada saada, millega on tegu.

Esmaklassiline mugavus

Sinu mugavus, meie prioriteet
 

Uutel Opel Astra Electricu ergonoomilistel aktiivistmetel * on AGR **  (Tervislikumate selgade kampaania) kvaliteedimärk.

 

Kümne reguleerimisvõimalusega, sealhulgas reguleeritavad peatoed, elektrooniliselt reguleeritav nimmetugi ja pikendatav reietugi, ei ole need istmed mitte ainult erakordselt mugavad, vaid toetab ka tervet kehahoiakut, et tagada juhi ja reisijate pikaajaline heaolu.

 

* Lisavarustus

** Sertifikaat on kvaliteedimärk, mille annab välja erinevate meditsiinivaldkondade ekspertidest koosnev sõltumatu testimiskomisjon.

Vabastavalt puhas

Julge ja puhas disain

 

Pole mingit võimalust uut Opel Astra Hybrid mõne teise autoga segi ajada. Disaini iga joon ja kumarus annab selgelt mõista, et see on sõidu tulevik.
 
Alates esiotsa esiotsast juhtivast Vizor®-i julgest etteastest kuni puhaste pindadeni, mis annavad uuele Opel Astra Hybrid mudelile selgelt sportliku enesekindla hoiaku, Astra ootamatud omadused muudavad selle teistest silmapaistvamaks.

Ühenduvus

Tõeliselt nutikas
 
Saa parim ühenduvus. Lisaks teabe- ja meelelahutussüsteemile ning navigatsioonile on ka OpelConnect. Nii palju, mida avastada!

Opel+ tarvikud ja palju muud

Tee Astra enda omaks

 

Rattasõit, suusatamine, purjetamine, surfamine – ükskõik, millega sa tegeled, meil on selleks vajalikud tarvikud. Ja muidugi ka auto kaitsmiseks.