Turvalisus ja uuendused

Automaathädapidur
Automaathädapidur koos jalakäijatuvastusega hoiatab Sind võimalike kokkupõrgete eest jalakäijate või teiste sõidukitega(i) Tötab automaatselt kiiruste vahemikus 5 km/h kuni 85 km/h. Vahemikus 5 kuni 30 km/h pidurdatakse autot aeglustusega 0,9 g. Vahemikus 30 kuni 85 km/h vähendab süsteem kiirust kuni 22 km/h võrra. Seejärel peab juht ise pidurdama, et kiirus veelgi väheneks. Jalakäijatuvastusega automaatse hädapidurduse töökiiruste vahemik sõltub tuvastatud takistusest: liikuv objekt – 5 kuni 85 km/h, liikumatu objekt – 5 kuni 80 km/h, jalakäija – 5 kuni 60 km/h. Opeli juhiabisüsteemid on mõeldud abistama juhti süsteemi sisemiste piirangute ulatuses. Juht jääb endiselt juhtimistegevuse eest vastutavaks.  . Kui juht midagi ette ei võta, hakkab auto ise pidurdama.  
Täiustatud parkimisabi

Automaatne parkimisabi(i) Lisavarustus.   tuvastab sobivaid parkimiskohti, võtab üle roolimise ning annab manööverdamise ajal kuuldavaid ja nähtavaid hoiatussignaale kokkupõrgete vältimiseks.

 

 
Rajahoidmisabi
Rajahoidmisabi hoiatab juhti sõidurajalt lahkumise hoiatusega ning korrigeerib kergelt sõidusuunda, kui Sinu Combo-e Life hakkab ootamatult sõidurajalt välja kalduma, hoides Sind omal rajal.  
Laskumisabi

Laskumisabi on süsteemi IntelliGrip1 funktsioon, mis võimaldab Sul turvaliselt ja kindlalt hakkama saada ka kõige järsemate nõlvadega, piirates automaatselt kiirust ja juhtides pidurdamist.

 

1 Lisavarustus

 
Kiirusepiirangu tuvastus
Kiirusepiirangu tuvastus loeb liiklusmärke, tuvastamaks muudatusi kiirusepiirangutes ja soovitades juhil vastavalt sõidukiirust muuta.  
Külgmise pimeala hoiatus
Külgmise pimeala hoiatus jälgib ja hoiatab automaatselt kõrvalsõiduradadel lähenevate ja juhi vaatevälja pimealasse jäävate sõidukite eest, andes Sulle rajavahetusel rohkem kindlust ja muutes elu pisut lihtsamaks.  
Küljevalvur

Küljevalvuri süsteem(i) Lisavarustus.   kasutab 12 andurit, andmaks kuuldavaid ja nähtavaid hoiatussignaale takistuse puhul, mis väikese kiirusega tehtavate pöörete puhul ei pruugi olla nähtavad.

 

 
IntelliGrip

Nutikas süsteem IntelliGrip(i) Lisavarustus.   kohandub halva haarduvusega teeoludele nagu pori, liiv ja lumi ning on saadaval viie erineva sõidurežiimiga.  

 

 
Turvalisus ja turvapadjad
Kuus turvapatja, sealhulgas juhi ja eesmise kaasreisija turvapadi, külgturvapadjad ja turvakardinad pakuvad Sulle ja Sinu reisijaile igas olukorras turvalisuse kõrget taset.  
Tahavaatekaamera

Laia 180-kraadise vaatenurgaga panoraam-tahavaatekaamera(i) Lisavarustus.   kuvab auto ümbruse 8-tollisele puuteekraanile. Virtuaalsed abijooned ekraanil lihtsustavad tagurdamist.

 

 

 
Esiklaasinäidik

Esiklaasinäidikuga(i) Lisavarustus.   ilmub oluline info nagu kiirus, kokkupõrkehoiatused ja navigatsioonijuhised rooli taga asuvale klaasekraanile, nii et Sinu pilk võib kogu aeg teel püsida.