Skip To Content
Astra GSe

Uus Opel Astra GSe

Uus Opel Astra grand sport electric (GSe) pole selline Astra nagu kõik varasemad. Sportlikkusele häälestatud maksimaalse sõidurõõmu kogemiseks, kuid väiksemate heitgaasidega, ehitatud kirega ja kvaliteetselt. Julge ja puhas disain kombineerituna hübriidajami jõu ning efektiivsusega, mis toob fenomenaalse sõidukogemuse. Vali uuel tasemel sõidukogemus!


63-64 km
Puhtelektriline sõiduulatus
1.2-1.1 l/100km
Kütusekulu1
225 hj
Võimsus

Personaalne perfektsus

Koosta enda jaoks perfektne Opel Astra GSe ja ärata hübriidijõud ellu nagu ei kunagi varem.
Vaata sisse


Põhiinfo

225 hj. Puhtamad heitgaasid

Uus Opel Astra GSe pakub sulle erutavat sõiduelamust ilma keskkonnasõbralikkusest loobumata. Peenhäälestus, hübriidjõud ja unikaalselt julge sportvälimus annavad tulemuseks terviklikult paeluva annuse puhast Saksa energiat.   
Suutlikkus

Täpne nagu mootorisport

Opel Astra GSe annab juhile kontrolli tänu teravale sportvedrustusele, sagedustundliku löögisummutusega tippamortisaatoritele (FSD) ja täpsemaks kalibreeritud roolile. 
 

Tehnoloogia

E-rally tehnika
Astra GSe annab sinu kasutusse innovatsioone, alates intuitiivsest infolustisüsteemist, mis ühendab sind digitaalmaailmaga ja lõpetades kõrgetasemelise sõidutehnoloogiaga, mis loodi Opeli eesrindliku töö käigus e-Rally mootorispordis.  
 

Disain

Astra GSe püüab pilke julge esivõre, eriliste 18˝ kahetooniliste teemantlõikega valuvelgede ja uhkete GSe embleemidega. Sisemuses jätkub kirg julge ja puhta kujustusega, ja digitaalselt lihtsustatud juhikohaga, mis on just juhi ümber fokusseeritud.

Elektriline

Elektriautondus – see on imelihtne: me tegime elektriauto kasutamise sama lihtsaks nagu see on nutitelefoni puhul.