Skip To Content
Opel Movano
Movano

 
Opeli tuntud kvaliteedi ja praktilisusega uus Movano on nüüd veelgi võimekam kaubik, mida iseloomustavad uuendatud töö tegemist soodustavad disainilahendused ja juhiabifunktsioonid. See on täiuslik Saksa tööriist igaks veoks – soodne sõita ja ülal pidada.  


Movano Diesel

 

Mootori võimsus: 88 kW / 120 hj või 132 kW / 180 hj

CO2-heited: 196-247 g/km

Kombineeritud kütusekulu: 7,2-7,8 l/100 km


Ükski töö pole liiga suur

 

Opeli suurim kaubik saab hakkama kõigega, mida sinu tegevusalal ette võib tulla. Tutvu uue Movano mitmekülgse mudelivaliku, nutikate salongilahenduste, tõhusate jõusüsteemide ja muuga.


Mitmekülgsus
Movano tuleb kõigega toime
 
Konfigureeri oma tegevusalale sobivaim Movano. See on saadaval mitmes kerevariandis (4 pikkust / 3 kõrgust) ja kohandatav täpselt sinu alale, et saaksid pakkuda klientidele veelgi paremat teenindust. Tõhusa töö ja parimad tulemused saavutad just sulle loodud võimeka kaubikuga.
Kaubik
Kõik kaasa

 

Suure kandevõime ja mahutavusega ning hulga käepäraste lahendustega Movano on praktilisuses liider ja sobib täiuslikult väga erinevateks töödeks.

Ühenduvus
Tea, kuhu teel oled

 

Uue Movanoga on iga sõit tõhusam. Seda tänu säästlikele diiselmootoritele, aga ka uusimatele ühenduvus- ja navigatsioonilahendustele. Kvaliteetne info- ja meeleahutussüsteem ning optimaalse marsruudi plaanimine muudavad sinu tööpäevad mõnusamaks.

Võimalusterohke salong
Tööta mobiilselt

 

Enam pole vaja sülearvutit põlvedele ja roolile toetada. Muuda uus Movano tõeliseks ratastel kontoriks ja vii oma ettevõtte tootlikkus uuele tasemele.

Opel edasimüüjad

 

Meie kogenud edasimüüjad on alati valmis sind Opeliga seotud küsimustes aitama. Broneeri proovisõit kohe!

Proovisõit

Küsi hinnapakkumist

Hinnakiri