Disain
Välimus
Disaini poolest ehtne Opel: Combo-e Life on saksa insenerikunst, mis vastab täiuslikult moodsate perede ja professionaalsete vedajate vajadustele. Sisemuses teevad avarad proportsioonid ja praktilised uuendused iga teekonna nauditavaks, kuna väljaspool on Combo-e Life’i stiil modernne ja tasakaalustatud.  
Interjöör

Kergitatud istumisasend, vaistlikud juhtseadised, soojendusega rool(i) Lisavarustus   ja rohkelt ruumi – Combo Life'i moodne reisijateruum koondab endasse nutika ühenduvuse ja praktilised kasutusvõimalused. Juhi ergomoomikale fokuseeritud interjöör on loodud pakkuma hästikorraldatud, vaistlikku ruumi, kus suur keskkonsool(i) Lisavarustus.   on jaotatud kolmeks funktsionaalseks tsooniks ning sisaldab muuhulgas spetsiaalset ekraani elektriajami info, näiteks aku täituvuse ja energiakasutuse tarvis. Teabe- ja meelelahutussüsteem asub keskkonsooli ülaosas ning soojendus- ja tuulutussüsteemi juhtseadised sellest madalamal, kuna alaosas paikneb käepärane panipaik.

 

 

 
Panoraamkatuseaken

Panoraamkatuseaken koos panipaiga(i) Lisavarustus.   ja elektrilise rulooga toob Sulle taeva autosse. LED-valgustid lae all hõljuvas panipaigas loovad reisijateruumi lõõgastava õhkkonna.

 

 
LED-päevasõidutuled

LED-päevasõidutuled(i) Lisavarustus teatud varustustasemetel.   lisavad tõhusust ning aitavad Sul – ja teistel liiklejatel – päevaajal turvaliselt liigelda.