Skip To Content
Astra Sports Tourer GSe

Uus Opel Astra Sports Tourer GSe

Uus Opel Astra Sports Tourer GSe on puhas sõidunauding viiduna järgmisele tasemele. Saksa insenerivõimekus, sportseadistus ja paeluv kiirendus, kõik kompromissideta heitgaaside või praktilisuse osas. Ühteaeg nii dünaamiline kui ka ruumikas, pakub uus Opel Astra Sports Tourer GSe julget ja puhast saksa disaini nii eksterjööris kui ka interjööris

62-63  km
Puhtelektriline sõiduulatus
1.2-1.1 l/100km
Kütusekulu1
225 hj
Võimsus

Personaalne perfektsus

Koosta enda jaoks perfektne Opel Astra Sports Tourer GSe ja ärata hübriidijõud ellu nagu ei kunagi varemVaata seestpoolt


Põhiandmed

Kõik on olemas
Meelierutav sõidukogemus. Pilkupüüdev disain. Luksuslikult ruumikas sõitjateruum. Madalamad heitgaasid. Koge puhast Saksa energiat ilma kompromissideta tänu uuele Opel Astra Sports Tourer GSe’le.

Suutlikkus

225 hj!
Uuel Opel Astra Sports Tourer GSe’l on võimekas sportveermik, mille osaks on selektiivsagedusega amortisaatorite löögisummutustehnoloogia (FSD) ning ümberhäälestatud roolitunnetus, mis tagab uuel tasemel sõidukogemuse.

Tehnoloogia

Võimsus & kontroll
Uus Opel Astra Sports Tourer GSe annab juhi käsutusse täieliku, intuitiivse kontrolli sõiduki süsteemide üle ning intuitiivse infolustisüsteemi täies mahus. Edasiarendatud juhiabisüsteemid suurendavad sõiduohutust ja dünaamikat seninägematu tasemeni. 

Disain

Suurem, julgem
Alates iluvõre sportlikust alaosas ja spetsiifilistest 18˝ kahetoonilistest teemantlõikega valuvelgedest kuni uhkete GSe embleemideni, Astra Sports Tourer GSe tõmbab pilke ja põhjusega. Ruumikast ja praktilisest sõitjateruumist avastad digitaalselt lihtsustatud kujunduse, mis muudab iga sõidu ühteaegu nii luksuslikuks kui ka erutavaks.   

Elektriline 

Elektriautondus – see on imelihtne: me tegime elektriauto kasutamise sama lihtsaks nagu see on nutitelefoni puhul.