Mitmekülgsus
Istmete paindlik paigutus

Viie- või seitsmeistmelisena(i) Lisavarustus.   pakutav Combo-e Life on sellisena ülimalt paindlik. Vajad suuremat pakiruumi? Kaks pikisuunas nihutatavat istet(i) Kolmas istmerida on saadaval nii tavalise kui ka pikendatud teljevahega versioonidele. Pikisuunas nihutada saab neid istmeid üksnes pikendatud teljevahega versioonil.   kolmandas reas on hõlpsasti eemaldatavad.

 

 
Pakiruum

Pakiruumi minimaalmaht 597 liitrit(i) 5-istmelises tavalise teljevahega Combo-e Life’is on pakiruumi maht 597 liitrit, kui kõik istmed on omal kohal. 5-istmelisel pikendatud teljevahega versioonil on pakiruumi miinimummaht 850 liitrit.   on suurendatav 2126 liitrini(i) Kuni 2693 liitrit Combo Life’i pikendatud teljevahega versioonil ja 2126 liitrit tavalisel Combo-e Life’il vastavalt standardile ISO 3832, kui pakiruum täidetakse laeni ja tagaistmete seljatoed on alla klapitud.   ja teeb Combo-e Life’i tohutult praktiliseks – ainus mure on piisava hulga pagasi leidmine selle ruumi täitmiseks. Vajad veel rohkem ruumi? Vali pika teljevahega Combo-e Life, kus pakiruum mahutab kuni 2693 liitrit(i) Kuni 2693 liitrit Combo Life’i pikendatud teljevahega versioonil ja 2126 liitrit tavalisel Combo-e Life’il vastavalt standardile ISO 3832, kui pakiruum täidetakse laeni ja tagaistmete seljatoed on alla klapitud.  .

 

 
Poolitatavad tagaistmed

Võid valida praktiliste, 40/60 suhtes poolitatava pika tagaistme või kolme eraldi tagaistme(i) Lisavarustus teatud varustustasemetel.    (kõigil on põhivarustuses Isofix-kinnitused lapseistmete tarvis), et Sinu järeltulev põlv jõuaks punktist A punkti B täielikus mugavuses ja turvalisuses.  

Tahad vedada väga pikki esemeid, näiteks mööblit? Klapi lihtsalt tagaistmed põrandasse kokku ja keera eesmise kaasreisija iste alla ning mahuvadki autosse kuni 2,7 meetri pikkused esemed (pikendatud teljevahega versioonil isegi kuni 3,05 meetrit pikad). Millised Su vajadused ka pole, istmete paindlik paigutus võimaldab alati elu lihtsamaks teha.

 

 
Panipaigad
Combo-e Life’i hulk nutikaid panipaiku mahutavad ära kogu Sinu varanduse.  
Uksed ja luugid

Üks või kaks liugust(i) Kaks liugust sisalduvad varustustasemes Elegance, varustustasemele Edition on need saadaval lisana.   teevad sisenemise ja väljumise lihtsaks. Sõiduki tagaossa võid valida asümmeertilised uksed(i) Asümmeetrilised tagauksed on lisana saadaval ainult varustustasemele Edition.    või avatava aknaga tagaluugi(i) Avatav aken on saadaval ainult põhivarustusena varustustasemetele Elegance ja Elegance Plus.  , mis tagab kiire ja hõlpsa ligipääsu pakiruumile. 

 

 
Variandid

Combo-e Life on saadaval kahes pikkuses – tavaversiooni pikkus on 4,4 meetrit, kuna pikendatud teljevahega versiooni 4,75 meetrit lisavad veelgi ruumi nii reisijaile kui ka pagasile. 35 cm lisapikkust avardab Combo-e Life XL-i pakiruumi muljetavaldava 253 liitri võrra 850(i) Pakiruumi mõõdetud maht 5-istmelisel pika teljevahega Combo-e Life’il, kui kõik istmed on omal kohal.   liitrini.