HINNAPÄRING.

Valige endale sobilik sõiduk

Palun valige sõiduk

Lisage enda kontaktandmed

Teiega ühenduse võtmiseks palume järgmisi andmeid:

Valige endale sobiv müügiesindus

Tingimused

“Esita” nupu vajutamisega annate te nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks ja kasutamiseks privaatsustingimustes loetletud isikutele ja eesmärkidel ning loa endaga märgitud kanalite kaudu ühendust võtta.

 

Palun tehke märgitud väljadel parandused ja proovige uuesti.

Close

Kontaktandmete kasutamine

Teie isikuandmeid koguvad, töötlevad, edastavad ja kasutavad teie Opeli esindus, Opel Southeast Europe LLC, Opel Automobile GmbH (Rüsselsheim, Saksamaa), General Motors Holdings LLC (Michigan, USA), OnStar Europe Ltd. (Luton, UK) turunduse, turu-uuringute ja müügiseirega seotud eesmärkidel.

 

Kui see on vajalik, võime avaldada teie andmeid eespool nimetatud eesmärkidel ka General Motors Holdings LLC tütar- ja sidusettevõtetele ning nende müügiesindajatele, agentidele ja tarnijatele.

 

Andmeid edastatakse nimetatud eesmärkidel väljapoole Euroopa Majanduspiirkonda ("EMP") ja töödeldakse seal. Võtame kõik mõistlikult vajalikud meetmed, et tagada isikuandmete turvaline ja kehtivatele õigusaktidele vastav töötlemine.

 

Üksikasjalikum teave privaatsus- ja küpsisetingimustes.

Close

Privaatsustingimused

Teie isikuandmeid koguvad, töötlevad, edastavad ja kasutavad teie Opeli esindus, Opel Southeast Europe LLC, Opel Automobile GmbH (Rüsselsheim, Saksamaa), General Motors Holdings LLC (Michigan, USA), OnStar Europe Ltd. (Luton, UK) ja lepingulised koostööpartnerid teie taotlus(t)e ja sõnumi(t)e töötlemiseks.

 

Kui see on teie taotluse täitmiseks või töötlemiseks vajalik, võime avaldada teie andmeid eespool nimetatud eesmärkidel ka General Motors Holdings LLC tütar- ja sidusettevõtetele ning nende müügiesindajatele, kes võivad andmeid töödelda või kasutada.

 

Nimetatud isikud võivad neil eesmärkidel edastada ja töödelda teie isikuandmeid ka väljaspool Euroopa Majanduspiirkonda (“EMP”). Võtame kõik mõistlikult vajalikud meetmed, et tagada isikuandmete turvaline ja kehtivatele õigusaktidele vastav töötlemine.

 

Üksikasjalikum teave privaatsus- ja küpsisetingimustes.