Skip To Content
Ülevaade
Movano-e

Maksimaalne jõudlus heitgaasideta. Uus Movano Electric on oma klassis parima läbisõiduulatusega - 420 km (WLTP). Opeli legendaarne kaubaruumi funktsionaalsus, uusimad juhiabisüsteemid, maksimaalne energiasäästlikkus ja madalad ekspluatsioonikulud – tõeline Saksa täppistööriist.

430 km (WLTP)
Maks. sõiduulatus
Kuni 17 m3
Maks. kaubaruumi maht (5 euroalust)
pikkust  /  2 kõrgust

16 kereversiooni:

kaubik, kabiiniga raamauto, topeltkabiiniga raamauto, kabiiniga platvorm ning ümberehitustena kallur ja madelauto

 


Nutikas, mitmekülgne, säästlik

 

Uus ruumikas interjöör, võimas elektriline jõuallikas ning töökindel ja mahukas 110 kWh aku teevad Movano Electricust pea igale ettevõttele sobiva saastevaba sõiduvahendi.


E-tehnoloogia
Aku, laadimine ja muu

 

Lähed elektrile üle? Igati tark otsus. Uus Movano Electric on kulutõhus, jätkusuutlik ja tulevikku vaatav – suurepärane partner sinu ettevõte.

Mitmekülgsus
Igaks tööks valmis

 

Konfigureeri oma ettevõtte vajadustele sobiv kaubik: Uus Movano Electric on saadaval eri kerepikkuste ja -variantidega ning kõikvõimalike lisadega. Paku oma klientidele parimat teenust – heitgaaside ja mootorimürata.

Kaubik
Kõik kaasa

 

Suure kandevõime ja mahutavusega ning hulga käepäraste lahendustega Movano Electric on praktilisuse liider ja sobib täiuslikult väga erinevateks töödeks.

Ühenduvus
Tea, kuhu teel oled

 

Uue Movano Electricuga on sinu iga sõit säästlikum. Seda tänu tipptasemel elektriajamile, aga ka uusimatele ühenduvus- ja navigatsioonilahendustele. Kvaliteetne info- ja meeleahutussüsteem ning optimaalse marsruudi plaanimine muudavad sinu tööpäevad mõnusamaks.

Movano Electricu salong
Tööta mobiilselt

 

Enam pole vaja sülearvutit põlvedele ja roolile toetada. Muuda uus Movano Electric tõeliseks ratastel kontoriks ja vii oma ettevõte tulevikku.

Ohutus ja juhiabi
Ohutus ennekõike

 

Uusimad ohutus- ja abifunktsioonid, mis aitavad sul ja sinu tiimil turvaliselt kliendini jõuda: lisaks kõikvõimalikele juhiabisüsteemidele on uuel Opel Movano Electricul lisavarustuses ka täis-LED esituled. Need näevad efektsed välja, aga tähtsam on see, et võrreldes tavaliste halogeentuledega on need 30% tugevama valgusvihuga.

Opel+ tarvikud ja muu
Seinalaadijad, katuseraamid ja palju muud

 

Tarjoamme kattavan valikoiman lisävarusteita - kattotelineistä vetokoukkuihin - jotta voit mukauttaa uuden Movanosi entistä paremmin ammatillisiin tarpeisiisi. Selvitä, mitkä varusteet sopivat parhaiten työhösi.


Uuri lisaks

Seinalaadijad

Meie e-liikuvuse keskusest leiad kõik, mida pead seinalaadijate ja koduste laadimisvõimaluste kohta teadma.

Laadimine ja sõiduulatus

Meie e-liikuvuse sisukeskuses on kogu teave laadimise ja sõiduulatuse kohta. 

Liising ja toetused

Enamik riike toetab elektriautode soetamist heldelt. Kogu vajaliku teabe saad meilt.