Skip To Content
Ülevaade
Vivaro

 

Töö saab tehtud kiirelt, korralikult ja professionaalselt. Paindlik istmepaigutus ja ühenduvus uusima tehnoloogiaga, aga ka mahukas kaubaruum ja muljetavaldav kandevõime – Vivaro on kokkuvõttes vägagi mugav ja praktiline. Ülimalt võimeka ja mitmekülgse tarbesõidukina on uus Vivaro ideaalne valik pea igale ettevõttele.


Vivaro

 

- Mootori võimsus: 88 kW / 120 hj kuni 130 kW / 180 hj

- CO2-heited: 172-201 g/km

- Kombineeritud kütusekulu: 6,6-7,7 l/100km

Vivaro Electric

 

Mootori võimsus: 100 kWh / 136 hj

Kulutus: 28,8 Wh/km

CO2-heited: 0 g/km

Sõiduulatus elektriabil: kuni 350 km (WLTP)

Vivaro on su parim töövahend

 

Uus Vivaro on valmis igaks väljakutseks! Saadaval on mitu suurust ja interjöörivarianti, sh FlexCargo® – vali oma ettevõttele sobivaim.

Mitmekülgsus
Leia endale parim valik

 

Konfigureeri oma ettevõtte vajadustele sobiv kaubik: uus Vivaro on saadaval mitme kerepikkuse ja- variandiga ning kõikvõimalike lisadega, mis aitavad sul klientidele parimat teenindust pakkuda. Aeg valida paindlikkus ja paremad tulemused!

Kaubik
Nutikad laadimislahendused

 

Kompaktsusele vaatamata on uus Vivaro väga mahukas ja hõlpsasti laaditav tänu FlexCargo®-le, liugustele ja käed-vabad-avamissüsteemile. Kõik selleks, et töö kulgeks kiiremini ja hõlpsamalt.

Ühenduvus
Tea, kuhu teel oled

 

Uue Vivaroga valid alati kiireima marsruudi. Ökonoomsed ja võimsad mootorid, navifunktsioonid ja OpelConnecti teenused hoiavad sind ja su töötajad turvaliselt õigel teel.

Kontor autoistmel
Tööta mobiilselt

 

Enam pole vaja sülearvutit põlvedele ja roolile toetada. Muuda uus Vivaro ratastel kontoriks ja vii oma ettevõte tulevikku.

Ohutus ja juhiabi
Ohutus ennekõike

 

Kaitse oma töötajaid, kaubikuid ja kaupa Uue Vivaro tipptehnoloogia aitab liiklusõnnetusi ennetada ja sõidumugavust suurendada, et su ettevõtte vara oleks kindlalt kaitstud.

Opel edasimüüjad

 

Meie kogenud edasimüüjad on alati valmis sind Opeliga seotud küsimustes aitama. Broneeri proovisõit kohe!


Proovisõit

Küsi hinnapakkumist

Hinnakiri