Skip To Content
Ülevaade
Combo Cargo

Vastupidav, ülimalt praktiline ja paindlik – uus Combo sobib suurepäraselt nii kauba kui ka inimeste transportimiseks. Täiuslik äripartner.


3.4 m
Suurim kaubaruumi pikkus
4.4 m3
Suurim kaubaruumi maht
1000 kg
Suurim kandevõime

Uuenduslikult mitmekülgne

 

Tänu uue Combo nutikatele disainilahendustele on see kompaktne, kuid ruumikas, ning tulvil innovaatilistest lahendustest, mis aitavad töötada veelgi mugavamalt ja tõhusamalt. Muuda oma töö lihtsamaks ja kasumlikumaks.


Tulevik on elektriline

 

Puhas energia, mis toob tulemusi! Avasta uus Combo Electric. Kompromissitult võimekas kaubik innovaatiliste lahendustega. Kas oled muutusteks valmis?


Sise- ja välisdisain
Isikupära ja mugavus

 

Uus Combo on väljast igati Opel ning sõitjatele maksimaalselt mugav, ergonoomiline ja ruumikas. Läbimõeldud modulaarne disain ja nutikad funktsioonid teevad sellest tõeliselt mitmekülgse töövahendi.

Mitmekülgsus
Sõiduk igaks tööks
 
Pane oma Combo ise kokku: kaks erinevat kerepikkust ja -kuju ning hulk nutikaid ja paindlikke interjöörilahendusi – Combo on täiuslik Saksa kvaliteediga töövahend. Paindlikkus, mis laseb sul vabalt tegutseda
Kaubik
Kõik mahub ära
 
Partner, kellele võid loota: uuel Combol on omas klassi suurim kaubaruum ning hulk nutikaid lahendusi, näiteks Flex Cargo luuk pikkadele esemetele. Combo näeb välja kompaktne, aga on seest üllatavalt ruumikas, mahutades kuni 3440 mm pikkuseid esemeid. (i) Mõõtmed võivad oleneda konfiguratsioonist. Maksimaalne laadimispikkus on standard teljevahega Combol 3440 mm ning pika teljevahega Combo XL-il 3440 mm, kui vaheseina luuk on avatud ja iste/istmed alla klapitud.  
Ühenduvus
Tea, kuhu sa teel oled
 
Uue Comboga on iga teekond efektiivne. Uusima tehnoloogiaga ökonoomsed mootorid, navifunktsioonid ja OpelConnecti teenused hoiavad su meeskonna turvaliselt õigel teel.
Ohutus ja juhiabi
Ohutus ennekõike
 
Vali endale ja oma tiimile turvalisim lahendus: uuel Opel Combol on oma klassi parimad IntelliLux® Matrix LED (i) Lisavarustus   esituled, mis tagavad optimaalse nähtavuse ja kohanduvad automaatselt, et vastusõitjaid mitte pimestada.
 
14 eraldi LED-ploki ja uue disainiga IntelliLux® annab kindlustunnet ka kõige raskemates oludes! Inimesed, kaup ja kaubik ise. Ennetus- ja juhiabisüsteemid aitavad neid kõiki kaitsta. Nii võid keskenduda kõige tähtsamale: oma ettevõtte põhitegevusele!
Säästlik sõit
Viib su ettevõtet edasi
 
Uus Combo on saadaval ökonoomsete, ent võimsate mootorite ja käigukastivalikuga. Klient võib olla kõrvaltänavas või riigi teises otsas – Combo tuleb suurepäraselt toime ka raskeimat koormat vedades.
Opel+ tarvikud ja muu
Optimeerimisvõimalused
 
Meil on saadaval lai valik tarvikuid katuseraamidest haakekonksudeni – kõik, mida vajad uue Combo kohandamiseks enda ja oma ettevõtte vajadustele.