Ühendab parimad asjad elus
Mine elus edasi

Combo-e Life’i kaasaegsel akul on pikk, 280-kilomeetrine(i) Combo-e Life/Cargo keskmine energiakulu 19,4–17,5 kWh/100 kWh/100 km, CO2 heide 0 g/km, sõiduulatus 258 kuni 285 km (sõltuvalt valitud varustusest).   sõiduualatus, mida täiendavad mitmed energia taaskasutuse võtted nagu regeneratiivpidurdamine, nii et Sina saad alati läbida mõne kilomeetri rohkem. Elektriautonduse hüvesid lähemalt tundma õppides oskad Sa optimeerida oma kiirust, sõidustiili ja mugavusseadistusi, et veelgi maksimeerida oma Combo-e Life’i sõiduulatust.

 

 
Kuidas sõiduulatust suurendada?
Laadi aku 80 protsendini vaid 30 minutiga
Meie moodne kiirlaadimistehnoloogia võimaldab Combo-e Life’ile anda kuni 80% optimaalsest sõiduulatusest pisut enam kui 30 minutiga ning Opeli mitmekülgsed laadimislahendused argisõitudeks ja pikemateks teekondadeks tagavad, et oled alati valmis järgmiseks seikluseks. Loe lähemalt siit.  
Lähemalt laadimisvõimalustest
Kulutõhusus
Elektrile üleminekul on veelgi tuntavaid põhjuseid: madalaid üldkulusid aitavad saavutada riiklikud ostutoetused ja odavam hooldus.  Riiklikud toetused elektrisõiduki ostmisel või liisimisel teevad alustamise lihtsamaks. Ja kas Sa teadsid, et ka seinakilbi tarvis on toetus olemas?  
Lähemalt koduse seinakilbi rahastamisest Lähemalt ülalpidamiskuludest