Skip To Content
Ülevaade

Uus Opel Grandland GSe

Uus Opel Grandland GSe paistab SUV-ide seltskonnas silma sportlike joonte, täpse juhitavuse ning madalamate heitgaaside poolest.  Nagu ei miski muu teedel, kuid samas eksimatult Opel. See on see puhas saksa energia liikumises.  Vii oma sõidunauding uuele tasemele!


300  hj
AWD 
1.3 l/100km
Kütusekulu1
6.1 s
0 - 100 km/h

Personaalne perfektsus

Koosta oma perfektne Opel Grandland GSe ja ärata hübriidi jõud ellu nagu ei kunagi varem.Vaata sisse


Märkimisväärne

300 hj hübriid

Uus Opel Grandland GSe on Opeli kire puhtaim väljendus. Fenomenaalne 221 kW (300 hj) AWD Plug-In hübriidajam pakub vägevat kiirendust, kohest pöördemomenti ja konkurentsitut vaatepilti.
Suutlikkus

Uuel tasemel kiirendus

Uus Opel Grandland GSe koondab endasse Opeli kõrgeima taseme sporttuuningu tehnoloogia. Amortisaatorite selektiivsagedusega mürasummutus (FSD) tehnoloogia ja uued vedrud tagavad kurvides ülima juhitavuse ja suurema stabiilsuse. Kombineerituna rekalibreeritud roolitunnetuse ja jäigema sportveermikuga pakub Opel Grandland GSe uuel tasemel sõidukogemust.

Tehnoloogia

Dünaamilisuse tehnoloogia
Uue Opel Grandland GSe pardal on ridamisi uusi tehnoloogiaid, mis rikastavad selle sõidukogemust.

Disain

Sportlik stiil
Uue Opel Grandland GSe välimuse ja sisemuse iga aspekt on sedapuhku üle käidud. Esmajoones tasub mainida silmatorkavamaid väliseid muudatusi: 19˝ teemantlõikega sportlikud valuveljed, Karbon Black-viimistluses välispeeglid ja katus ning GSe embleemid elektriajamiga tagaluugil. Sõitjateruumis tervitab lihtsustatud digi-armatuurlaud ning väljapeetud luksuse oaas pakkumaks uuel tasemel sõidukogemust igal teekonnal.
Elektriline
Elektriautondus – see on imelihtne: me tegime elektriauto kasutamise sama lihtsaks nagu see on nutitelefoni puhul.