Skip To Content
Tarbesõidukid

Uued Opeli tarbesõidukid. Loodud sinu äri jaoks.

 

 

Meie uued sisepõlemismootoriga tarbesõidukid
Combo Cargo
Vastupidav, ülimalt praktiline ja paindlik – uus Combo sobib suurepäraselt nii kauba kui ka inimeste transportimiseks. Täiuslik äripartner. 
Lisateave
Vivaro
Töö saab tehtud kiirelt, korralikult ja professionaalselt. Paindlik istmepaigutus ja ühenduvus uusima tehnoloogiaga, aga ka mahukas kaubaruum ja muljetavaldav kandevõime – Vivaro on kokkuvõttes vägagi mugav ja praktiline. Ülimalt võimeka ja mitmekülgse tarbesõidukina on uus Vivaro ideaalne valik pea igale ettevõttele. 
Lisateave
Movano
Opeli tuntud kvaliteedi ja praktilisusega uus Movano on nüüd veelgi võimekam kaubik, mida iseloomustavad uuendatud töö tegemist soodustavad disainilahendused ja juhiabifunktsioonid. See on täiuslik Saksa tööriist igaks veoks – soodne sõita ja ülal pidada.   
Lisateave
Meie elektrilised tarbesõidukid
Combo-e Cargo
Uus Combo Electric kehastab kõike Opeli uutele elektrikaubikutele omast. Opeli pikaajaline kogemus äriklientidega ja uusimad tehnoloogilised lahendused on andnud tulemuseks optimaalselt säästliku ja kompromissitult mitmekülgse täiselektrilise tarbesõiduki.
 
Lisateave
Vivaro-e
Uus Vivaro Electric esindab Opeli uue e-kaubikute põlvkonna parimaid omadusi: esmajooneline valik ettevõttele, millel on kõrgeimad professionaalsed standardid. Ettevõttele, mis vajab oma optimeeritud tööprotsessiks ülimalt mitmekülgset ja vastupidavat sõidukit. Kompromissitult isikupärane ja saastevaba Vivaro Electric sobib täiuslikult nii linnatänavatele kui ka maateedele ning on saadaval kahes pikkuses ja kahe erineva suurusega akuga, mis annavad kuni 352 km sõiduulatust (WLTP). 
Lisateave
Movano-e
Maksimaalne jõudlus heitgaasideta: Uuele Movano Electricule on omane kõik Opeli elektrikaubikutele iseloomulik. Opeli legendaarne kaubaruumi funktsionaalsus, uusimad juhiabisüsteemid, maksimaalne energiasäästlikkus ja madalad ekspluatsioonikulud – tõeline Saksa täppistööriist. 
Lisateave

Teenindus
Opeli tarbesõidukite garantiid, abiteenused, hooldusteenused ja juhendid. 
Lisateave
Lisavarustus
Avastage Opeli originaalvaruosade, velgede, rehvide ja hooajatoodete pakkumised. 
Lisateave