SKIP TO CONTENT
Tarbesõidukid

OPELI TARBESÕIDUKID. LOODUD SINU ÄRI JAOKS.

Logistika, transport, tarneäri? Opeli tarbesõidukite valik hõlmab kõike alates kaubikutest, topeltkabiiniga sõidukitest, madelautodest ja tehase ümberehitustest kuni usaldusväärsete tarnijate poolt loodud erisõidukiteni välja.

SISEPÕLEMINE. VÄLJA KUJUNENUD USALDUSVÄÄRSUS.

UUS MOVANO.
Uus Movano diisel. Nüüd täiustatud variantidega, värskendatud professionaalse disainiga, täiustatud juhiabi funktsioonidega ja suurema kandevõimega. Tänu ökonoomsusele ja keskkonnasõbralikkusele, mille osas on Movano täielikult Euro 6d nõuetele vastav, ning jõulisele 2,2-liitrisele väikese hõõrdumisega turbomootorile, on uus Opel Movano täiuslik Saksa töövahend - nüüd rohkem, kui kunagi varem. 
LISATEAVE
VIVARO.
Täiustage oma äritegevust Opeli mobiilse kontori abil.
Vivaro pakub teile vajalikke ühenduvusvõimalusi, nelja mitmekülgset kerestiili, oma klassi parimat nimikoormust ja parimat Opeli disaini. 
LISATEAVE
COMBO CARGO.
Kuni ühetonnine kandevõime, 5,4 m3 kaubaruumi maht, kaks pikkust ja kaks kõrgust muudavad Opel Combo oma klassi parimaks äripartneriks. 
LISATEAVE
COMBO LIFE N1.
Avastage Opel Combo Life N1. Rohkelt ruumi nii inimestele, kui asjadele. 
LISATEAVE

OPEL ELECTRIC - HOMSE ÄRI VÕIMENDAJA.

UUS MOVANO-e.
Uue Movano-e konkurentsivõimelisus on viidud järgmisele tasemele, sest saadaval on 100% elektriline jõuülekanne. Nii saad ühe nutika liigutusega ära kasutada ainulaadseid elektrienergiaga kaasnevaid eeliseid. Vastupidava 122 hj (90 kW) jõuülekande ja kuni 224 km sõiduulatuse abil saad kasutada kõiki muljetavaldavaid kaubaveo võimalusi, kuid seda madalamate jooksvate kuludega ning puuduvate kütuse- ja heitekuludega. 
LISATEAVE
UUS COMBO-e CARGO.
Uus Combo-e Cargo on 100% elektriline, heitmevaba ja maksimaalse kasuteguriga kaubik. Vaatamata oma kompaktsusele on Combo-e Cargo tõeliselt mahukas, kuni 4,4 m³ kaubaruumiga ja seda saab veelgi täiustada selliste funktsioonidega nagu Flex Cargo laadimissüsteem. 
LISATEAVE