Skip To Content
Elektriautod

Lihtsalt elektriline

Elektriauto – see on imelihtne: me tegime elektriauto kasutamise sama lihtsaks kui nutitelefoni kasutamine. Elektriautodele mõeldud teenused(i) Enamik teenustest muutub kavakohaselt kättesaadavaks hiljemalt 2023. aastal.   aitavad teil üle minna elektrisõidukitele ja viivad teid elektrilisse tulevikku.

Esimesed sammud

Esimesed asjad kõigepealt: elektriauto juhtimine on lihtsam kui sa arvata oskad – vahet pole, millised on sinu sõiduvajadused. Tutvu põhjalikult selliste oluliste teemadega nagu elektriautonduse erinevad vormid, sõiduulatuse pikendamine, elektrisõidukite akud ja üldised ülalpidamiskulud.

Opeli teenused elektrisõidukitele

Sinu elektriline Opel saab kaasa abivalmis e-teenuste täieliku valiku. Me kuulasime ära, mida oli inimestel öelda elektrisõiduki omamise kohta. Seejärel mõtlesime kuuldu üle põhjalikult järele. Ikka ja uuesti. Selle alusel saimegi luua tõeliselt kasuliku integreeritud valiku teenustest, mis muudavad elektriautonduse lihtsaks ja meeldivaks.

 

* Enamik teenustest muutub kavakohaselt kättesaadavaks hiljemalt 2020. aasta kevadel.

Kodused laadimislahendused
Opel pakub laia valikut laadimisseadmeid ja -teenuseid, leidmaks sulle ja sinu vajadustele ideaalset lahendust. 
Lähemalt laadimisseadmete kohta
Maanteeabi 24/7

Maanteeabi on ööpäevaringi ja kõigil nädalapäevadel saadaval kõigis Euroopa riikides.  Selle hulka kuulub laadimispunktiga varustatud Opeli esinduste tuvastamine ja rikke korral pukseerimine ainult volitatud esindustesse.

 

Eestis 24/7 Opel Maanteeabi: +372 697 9191

 
Aku garantii
Kõik meie elektrisõidukid saavad 8 aasta või 160 000 kilomeetri pikkuse akugarantii, mis tagab 70% algse mahutavuse säilimise pärast selle aja möödumist või vahemaa läbimist. Meie aku mahutavuse sertifikaat kinnitab sinu sõiduki aku maksimaalset täituvust ja aitab hõlbustada auto müümist.