Skip To Content
Astra Sports Tourer

Astra Sports Tourer

 

Opel Astra sports toureriga pole vaja teha kompromisse pakiruumi mahu osas, et saada puhas ja julge disain, madalad ülalpidamiskulud ning valik bensiini- ja diiselmootoreid. 

126-135
C02 g/km
4.9-6.0 l/100 km
Väikseim-suurim kütusekulu
9,9 s
0 - 100 km/h

Eripakkumine

Astra Sports Tourer Edition Pack 130 A

 

Tutvuge Edition Pack 130 A erimudeliga ja saage osa tuvumispakkumisest, mille standardvarustuses:
 
  • 8-käiguline automaatkäigukast,
  • 180-kraadine tahavaatekaamera,
  • nutitelefoni juhtmevaba laadimine,
  • katusereelingud.


Julge ja puhas disain, mis lausa nõuab sõitmist

Uue Astra ideoloogia järgneb funktsionaalsusele ja suurepärasusele. Uus Opel Astra Sports Tourer juhib teid uuele sõiduajastule. Ühendades enesekindla suhtumise arenenud sõidutehnoloogiaga , on  Astra Sports Tourer edumeelse Saksa inseneritöö parimaid sooritusi.

Vaata oma lemmikvärvis


Vaata seestpoolt

Tulevik on elektriline

Avasta Astra Sports Tourer Plug-in Hybrid. Kompromissitu jõudlus. Kas oled muutuseks valmis?


Ohutus ja uuendused

Tehnika, mis kaitseb
 
Astra Sports Tourer on tulvil nutikatest funktsioonidest, mille eesmärk on muuta sõitmine lihtsamaks ning hoida sind ja sinu lähedasi kaitstuna.

Sõidudünaamika

Täpselt nii hea, kui see välja näeb

 

Uue põlvkonna Opel Astra Sports Tourer on hoolikalt konstrueeritud, et tagada parem juhitavus, mugavus ja sõidunauding.

Esmaklassiline mugavus

Sinu mugavus, meie prioriteet
 

Uutel Opel Astra Electricu ergonoomilistel aktiivistmetel (i) Lisavarustus.   on AGR (i) Sertifikaat on kvaliteedimärk, mille annab välja erinevate meditsiinivaldkondade ekspertidest koosnev sõltumatu testimiskomisjon.   (Tervislikumate selgade kampaania) kvaliteedimärk.

 

Kümne reguleerimisvõimalusega, sealhulgas reguleeritavad peatoed, elektrooniliselt reguleeritav nimmetugi ja pikendatav reietugi, ei ole need istmed mitte ainult erakordselt mugavad, vaid toetab ka tervet kehahoiakut, et tagada juhi ja reisijate pikaajaline heaolu.

Vabastavalt puhas

Julge ja puhas disain

 

Pole mingit võimalust uut Opel Astra Electricut mõne teise autoga segi ajada. Disaini iga joon ja kumarus annab selgelt mõista, et see on sõidu tulevik.
 
Alates esiotsa esiotsast juhtivast Vizor®-i julgest etteastest kuni puhaste pindadeni, mis annavad uuele Opel Astra Electricule selgelt sportliku enesekindla hoiaku, Astra ootamatud omadused muudavad selle teistest silmapaistvamaks.

Ühenduvus

Tõeliselt nutikas
 
Saa parim ühenduvus. Lisaks teabe- ja meelelahutussüsteemile ning navigatsioonile on ka OpelConnect. Nii palju, mida avastada!

Opel+ tarvikud ja palju muud

Tee Astra enda omaks

 

Rattasõit, suusatamine, purjetamine, surfamine – ükskõik, millega sa tegeled, meil on selleks vajalikud tarvikud. Ja muidugi ka auto kaitsmiseks.