Ohutus ja uuendused
Pikselesituled Intelli-Lux
Opel Astra Electric saab uusimad pikselesilaternad Intelli-Lux. Uus ja parendatud süsteem on suur hüpe esitulede tehnoloogias, samm edasi isegi eelmiste Intelli-Luxi põlvkondadega võrreldes. See parandab järsult nähtavust tänu 168 eraldi tüüritavale LED-segmendile, mis võimaldavad pimestamisvabu kaugtulesid pidevalt sisselülitatuna hoida, sest neid reguleeritakse automaatselt vastutulijate pimestamise vältimiseks.  
Intelli-HUD 
Astra Electric Intelli-HUD (esiklaasinäidik) tundub tõeliselt futuristlik, projitseerides hädavajalikku infot otse esiklaasile ja mugavalt otse juhi vaatevälja. Opeli esiklaasinäidikute tehnoloogia uusim põlvkond laiendab projektsioonivälja ja suurendab lahutusvõimet ning näidikupaneeliga sidestatult võib seal kuvada erinevaid lehekülgi, sealhulgas hüpikhoiatusi, sissetulevaid kõnesid ja meediainfot.   
Intelli-Drive 1.0 

See süsteem ühendab Astra Sports Toureri kolme kõige moodsama tehnikaga funktsiooni võimalused, andmaks Sulle enneolematut kontrolli. Sinu teekonna üle. Intelli-Drive 1.0 (i)  Saadaval põhivarustusena ainult teatud mudelitele.   sisaldab sõidurajal paiknemise abisüsteemi (LPA), mis võimaldab Astral kergelt roolimisse sekkuda ja aidata Sul püsida sõidurada tähistavate joonte vahel. 

 

 

 
Intelli-Vision
Intelli-Vision süsteem aktiveerub automaatselt, kui paned oma uue Opel Astra Electricu tagurduskäigule (või soovi korral), ja kasutab nelja auto ümber paigutatud kaamerat. Kõrglahutusega reaalajas pildid võimaldavad teil auto ümbrust põhjalikult kontrollida. Samuti saate lülituda üksikute kaamerate vahel, et saada selget ülevaadet lähenevast ristliiklusest ja parkida hõlpsalt isegi kõige kitsamatesse kohtadesse. 
Intelli-Drive 2.0
Intelli-Drive 2.0 ühendab Opeli kõige arenenumad ja intuitiivsemad abitehnoloogiad, et muuta uus Opel Astra Electric kõige turvalisemaks ja lõõgastavamaks sõidukogemuseks, mille oleme kunagi loonud. See süsteem integreerib mitmeid funktsioone, sealhulgas täiustatud intelligentset kiiruse kohandamist (A-ISA), mis jälgib liiklusmärke ja pakub autot vastavalt aeglustada või kiirendada ning isegi ilmastikuolusid kompenseerida. Intelli-Drive 2.0-l on ka poolautomaatne sõidurajavahetus (SALC), mis tuvastab sõiduraja vahetamise ja võib isegi teie eest manööverdada. 
Võtmeta avamine ja käivitamine
Võtmeta avamine ja käivitamine koos nutikate mahtuvuslike uksekäepidemetega tähendab, et uue teekonna alustamiseks piisab vaid autosse sisenemisest ja START-nupu vajutamisest.