Ühenduvus
Multimeedia
Uuel täisdigitaalsel Pure Panel®-il on 10˝ näidikuplokk ja 10˝ keskne puuteekraan, mis integreerib juhtmevabalt teie nutitelefoni Apple CarPlay™ (i) Apple CarPlay™ on ettevõtte Apple Inc. registreeritud kaubamärk, mis on registreeritud USA-s ja teistes riikides ning Android Auto™ on ettevõtte Google Inc. registreeritud kaubamärk.   ja Android Auto™ (i) Apple CarPlay™ on ettevõtte Apple Inc. registreeritud kaubamärk, mis on registreeritud USA-s ja teistes riikides ning Android Auto™ on ettevõtte Google Inc. registreeritud kaubamärk. Ühilduvus ja teatud funktsioonid võivad olenevalt seadme tüübist ja operatsioonisüsteemi versioonist erineda. Seadme ühilduvuse kontrollimiseks minge aadressile www.apple.com või www.android.com või võtke ühendust kohaliku Opeli edasimüüjaga.   kaudu. Selle intuitiivset kasutajaliidest saab individuaalsete profiilide ja juhituvastusega täielikult isikupärastada. Multimeediumisüsteem sisaldab selliseid funktsioone nagu AM/FM/DAB+ raadio, Bluetooth®-heli voogedastus(i) Bluetooth® on ettevõtte Bluetooth SIG inc registreeritud kaubamärk.  , mis tagab kaasahaarava muusikaelamuse kõikjal, kuhu lähete. 
Navigatsioon
Reaalajas navigeerimisega kaasneb reaalajas liiklus- ja parkimisteave, sealhulgas teave avalike teede, huvipunktide otsingu ja ilmateadete kohta (i) Connected Navigation Pack Plus on kaasas tasuta raja jaoks ja selle eest tuleb maksta lisatasu, ühendatud teenuse kättesaadavus ja ulatus on riigiti ja sõidukiti erinev. Connected Navigation Pack Plusi kasutamine nõuab aktiveerimist OpelConnecti poe või myOpeli rakenduse kaudu.   Nutikat süsteemi saab häälkäsklusega aktiveerida äratussõnadega: "Hei Opel". Saate saata oma sihtkoha autosse nutitelefoni ja myOpeli rakenduse abil või saada viimase miili juhiseid, et koostada kogu marsruut kõikjalt, kus te viibite. Lõpuks saab marsruudijuhiseid kuvada Intelli-HUD (Head up Display) (i) Lisavarustus.  , näidikuploki või keskmise puuteekraani abil, kuidas eelistate. 
Juhtmevaba laadimine
Uue Opel Astra salongile on antud digitaalne detox ja see sisaldab uuenduslikke funktsioone, mis aitavad teil seda võimalikult segamatult hoida. Saate oma seadmeid laadida integreeritud juhtmevaba laadija (i) Saadavus oleneb pakkumisest. Ainult PMA või Qi toega seadmete jaoks. Seadme ühilduvuse kontrollimiseks võtke ühendust Opeli edasimüüjaga.   või kahe USB-C-pordi abil. Kiirliikumise tuvastamise tõrkekindel kaitse hoiab ära seadme aku juhtmevaba ülekoormuse kahjustamise, kui sõidate üle konarliku pinna. 
OpelConnecti teenused

Nutikad tehnilised süsteemid ja vastavad teenused, mis pakuvad ühenduvust ja kaasaegseid uuendusi, tagavad Sinu turvalisuse ning põneva ja tõhusa teekonna.

 

  • Meelerahu: hädaabi- ja rikkekõne, sõiduki seisundi ja info teenus teavitab Sind läbisõidust, kütusekogusest või hooldusvajadusest, kindlustades Sulle alati hea enesetunde
  • Mugavus: e-kaugjuhtimise teenus aku täituvuse, laadimishalduse ja kliimaseadme seadistamiseks myOpeli rakenduse kaudu
  • Drive Smart: rahulik reisimine tänu teenusele Connected Navigation Pack Plus ning marsruudi kavandamisele

 

Erinevad lahendused erinevate varustustasemetega.