Esmaklassiline mugavus
Panoraamkatuseluuk
Panoraamkatuseluuk (i) Lisavarustus.   ujutab valgusega üle uue Opel Astra Sports Tourer avara interjööri ning seda saab täielikult õhutada või avada, et juhid ja reisijad saaksid nautida ülimat valgusküllast ja õhulist sõidukogemust. 
Intelli-Air
Intelli-Air on uus ja äärmiselt tõhus õhufilter, mis annab pidevat infot õhu kvaliteedi kohta. See hoiab reisijateruumi õhu värske ja puhtana.  
Soojendus
Sulatage ja eemaldage udu kiiresti ja tõhusalt ThermaTec® soojendusega tuuleklaasiga (i) Lisavarustus.  . Nautige soojendusega esiistmeid1 ja isegi välimisi tagaistmeid (i) Lisavarustus.   ning soojendusega rooliratast (i) Lisavarustus.   sooja ja mugava haarde tagamiseks külmadel hommikutel. 
Ergonoomilised istmed
Uue Opel Astra ergonoomilised aktiivistmed kannavad Saksamaa seljatervishoiu seltsi AGR (Aktion Gesunder Rücken AGR e.V.) kvaliteedimärki. Reguleerida saab peatugesid, elektriliselt seadistatavat nimmetuge ja muudetava pikkusega istmepatja. 
Intelli-Space
Opel Astra Sports Tourer on tänu uuenduslikule Intelli-Space-süsteemile nutikalt laaditav. Pakiruumi 1634-liitrist maksimaalmahtu täiendavad sellised võimalused nagu kinnitusaasad, külgmised pakivõrgud, 40/20/40 suhtes ositi allaklapitavad tagaistmete seljatoed koos lihtsa kokkuklappimise funktsiooniga, pakiruumi rulookate ja nutikad põrandaalused panipaigad. Soovi korral võib autole tellida haakeseadme ja veovõimalusi veelgi lisada. 
Vabakäesüsteemiga tagaluuk
Võtmeta avamis- ja käivitussüsteemi olemasolul piisab jalaviibutusest tagakaitseraua all, kui tagaluuk juba automaatselt avaneb.