Sisepõlemismootor
Uusima põlvkonna mootorid

Uusima põlvkonna Opel Astra konstrueeriti täiesti uuele platvormile, mis on täppisvalmistatud erksuse, juhitavuse ja mugavuse saavutamiseks. Kapoti alla saad valida ühe tehniliselt täiustatud turboülelaadimisega jõuallikatest. Kõik töötavad sujuvalt, töökindlalt ning äärmiselt konkurentsivõimeliste ülalpidamiskulude ja CO2 madala tasemega. 

 

Valikuvõimaluste hulka kuuluvad 1,2-liitrine ergas bensiinimootor ja 1,5-liitrine kõrgtõhus diisel, mõlemad arendavad 130 hj ning omavad stopp-start-funktsiooni. 

 
Käigukastid
Vii end kurssi Astra dünaamiliste, kuid samal ajal säästlike käigukastidega. Nii diisli kui ka bensiinimootori puhul saab teha valiku täppiskonstrueeritud kuuekäigulise manuaalkäigukastivõi erakordselt sujuva ja lihvitud 8-käigulise automaatkäigukasti vahel.  
Sõidurežiimid

Uus Opel Astra toob Sulle käe alla võimaluse muuta auto käitumist sellist sõidurežiimi valides (i) Sõidurežiimi valik on saadaval üksnes koos automaatkäigukastiga.   , mis sobib täpselt Sinu teekonna, teeolude ja meeleoluga. NORMAL tagab Sulle alati tasakaalustatud sõiduulatuse ja võimsuse, kuna ECO optimeerib tõhusust. Ning kui Sa soovid maksimaalset sõidumõnu, vali SPORT ja iga sõit muutub erutavaks soorituseks.