Disain
Julge ja ehe disain
Sport Toureri dramaatiliselt erineva silmatorkava silueti määratleb Opeli progressiivne uus disainikeel, sealhulgas märgiline Vizor. Oma iseloomulike nurgeliste vormide ja lihaselise stiiliga jätab see auto kõikjal enesekindla mulje.  
Silmajääv interjöör

Opel Pure Paneliga (i) Saadaval on Pure Panel ja Pure Panel Pro. Pildil on kujutatud lisavarustust.   saad kogeda digidetoksitud sõitu. Lõõgastu ergonoomilistel aktiivesiistmetel (i) Heaks kiidetud Saksamaa seljatervishoiu seltsi AGR poolt. Heakskiit on kvaliteedimärk, mille andis välja sõltumatu katsekomitee.  , mis kaetakse luksusliku alcantara või nappa-nahaga ning saavad ka tuulutus- ja massaažifunktsiooni. 

 

 
Silmatorkavad detailid
Sellised hästinähtavad elemendid nagu lisavarustusena (i) Saadaval põhivarustusena ainult teatud mudelitele.   pakutav must katus täiendavad Sinu isiklikku stiili. 
Valuveljed
Väljenda oma isikupära meie kergekaaluliste valuvelgede eksklusiivse valikuga. Julge ja eheda disainiga veljed teevad Astra Sports Toureri välimuse sama põnevaks nagu on temaga sõitmine.  
Saksa täpsus
Täpsed Saksa proportsioonid järgivad kompassi põhimõtet kuni energiasäästlike LED-tagatuledeni.  
Vizor
Kohal, kus teistel autodel on argipäevane esivõre, asub Opel Astral märgiline Vizor.Silmatorkav paneel on puhta saksa vorm-järgib-funktsiooni-disainiga, integreerides  esiosa seadmed, andurid ja funktsioonid sujuvalt üheks siledaks kaareks.