Skip To Content
Ülevaade
Combo-e Cargo

 
Uus Combo Electric kehastab kõike Opeli uutele elektrikaubikutele omast. Opeli pikaajaline kogemus äriklientidega ja uusimad tehnoloogilised lahendused on andnud tulemuseks optimaalselt säästliku ja kompromissitult mitmekülgse täiselektrilise tarbesõiduki. Vaatamata kompaktsusele on Combo Electricus kaubale ruumi tervelt 4,4 m3 ning ülimalt läbimõeldud laadimislahendused, näiteks FlexCargo® pikkade esemete transportimiseks.


300 km
Maks. sõiduulatus; tegelik sõltub koormusest ja lisadest
4.4 m3
Maks. kaubaruumi maht
3,4  m
Maks. koorma pikkus

Särtsakas seltsiline

 

Nutika disaini ja töökindla akuga uus ruumikas Combo Electric on täiuslik sõiduk pea igale ettevõttele.


Kogemustel põhinev disain
Vorm kohtub funktsionaalsusega

 

Uus Combo Electric on väljast igati Opel ning sõitjatele maksimaalselt mugav, ergonoomiline ja ruumikas. Läbimõeldud modulaarne disain ja nutikad funktsioonid teevad sellest tõeliselt mitmekülgse töövahendi.

E-tehnoloogia
Aku, laadimine ja muu

 

Lähed elektrile üle? Äriliselt igati tark otsus. Säästlik, kestlik ja tulevikku vaatav. Sinu ettevõttele igati täiuslik.

Mitmekülgsus
Sõiduk igaks tööks

 

Pane oma Combo Electric ise kokku: kaks erinevat kerepikkust ja -kuju ning hulk nutikaid ja paindlikke interjöörilahendusi – Combo Electric on ideaalne Saksa kvaliteediga töövahend. Paindlikkus, mis laseb sul vabalt tegutseda

Kaubik
Kõik mahub ära

 

Partner, kellele võid loota : uuel Combo Electricul on omas klassi suurim kaubaruum ning hulk nutikaid lahendusi, näiteks Flex Cargo luuk pikkadele esemetele. Combo Electric näeb välja kompaktne, aga on seest üllatavalt ruumikas (i)  (i) Mõõtmed võivad oleneda konfiguratsioonist. Maksimaalne laadimispikkus on Combo Electricu standard teljevahega mudelitel 3090 mm ning laadimispikkus Combo Electricu pika teljevahega mudelitel 3440 mm, kui vaheseina luuk on avatud ja iste/istmed alla klapitud.  , mahutades kuni 3090 mm pikkuseid esemeid.

Ühenduvus
Tea, kuhu sa teel oled

 

Uue Combo Electricuga on iga teekond efektiivne. Tipptasemel elektriline jõusüsteem, navifunktsioonid ja OpelConnecti teenused hoiavad su meeskonna turvaliselt õigel teel. 

 

Ohutus ja juhiabi
Ohutus ennekõike

 

Vali endale ja oma tiimile turvalisim lahendus: uuel Opel Combo Electricul on oma klassi parimad IntelliLux® Matrix LED (i) Lisavarustus  esituled, mis tagavad optimaalse nähtavuse ja kohanduvad automaatselt, et vastusõitjaid mitte pimestada. 14 eraldi LED-ploki ja uue disainiga IntelliLux® annab kindlustunnet ka kõige raskemates oludes!

 

Inimesed, kaup ja kaubik ise. Ennetus- ja juhiabisüsteemid aitavad neid kõiki kaitsta. Nii võid keskenduda kõige tähtsamale: oma ettevõtte põhitegevusele! 

Säästlik sõit
Viib su ettevõtet edasi

 

Uue Combo energiasäästlikul ja võimsal elektrimootoril on kolm sõidurežiimi. Pole vahet, kas klient on lähedal või kaugel või koorem raske – igaks olukorraks on sobiv režiim.

Opel+ tarvikud ja muu
Seinalaadijad ja muu

 

Opel teab, kui tähtis on elektrisõidukeid kasutavate ettevõtete jaoks laadimissüsteemide töökindlus ja laadimismugavus. Seetõttu on laadimiskaabel su uue kaubiku standardvarustuses. Valisime välja parimad elektrisõiduki tarvikud. Leia oma tegevusalale sobivaimad tarvikud.


Uuri lisaks

Seinalaadijad

Meie e-liikuvuse keskusest leiad kõik, mida pead seinalaadijate ja koduste laadimisvõimaluste kohta teadma.

Laadimine ja sõiduulatus

Meie e-liikuvuse sisukeskuses on kogu teave laadimise ja sõiduulatuse kohta. Vaata.

Liising ja toetused

Enamik riike toetab elektriautode soetamist heldelt. Kogu vajaliku teabe saad meilt.