E-tehnoloogia
Tipptasemel aku
Uues Combo Electricus on kasutusel järgmise põlvkonna akutehnoloogia, mis aitab su ettevõttel kaugele jõuda. Kolme veorežiimiga ülimalt energiasäästlik elektrimootor ja rekuperatiivpidurdus tagavad suure sõiduulatuse ja vähendavad ekspluatatsioonikulusid. Eeldused pikaajaliseks eduks: igal Opeli elektrisõidukil on aku garantii 8 aastat / 160 000 km. 
Müravaba
Uus Combo Electric mitte ainult ei aita sinu ettevõttel sujuvalt tegutseda, vaid muudab ka iga teekonna sama mõnusaks. Combo Electricu praktiliselt vaikne elektrimootor ei paiska õhku heitgaase ega ka häirivat müra. Salongi tipptasemel heliisolatsioon laseb sul keskenduda sõidule ja teekonnal lõõgastuda. See on hea sulle, su ettevõttele ja keskkonnale.   
80% laadimiseks piisab 30 minutist 
Kaubik, mis väärtustab su aega: uuel Combo Electricul on suure energiatihedusega 4 mooduliga 50 kWh aku, mille laadimiseks 80%-ni maksimaalsest sõiduulatusest piisab 100 kW alalisvoolu kiirlaadijaga 30 minutist. Sõidukis on olemas 7,4 kW või lisavarustusena 11 kW pardalaadija, et saaksid vajadusel laadida vahelduvvoolu-laadimisjaama või seinalaadijaga. 
Loe lisaks laadimisvõimaluste kohta
Autopargi andmete jälgimine
Hoia oma neljarattalisel töökaaslasel silm peal: uue Combo Electricu targad andurid ja sõiduki andmete jälgimise süsteemid annavad põhjaliku ülevaate sõiduki olekust, akukasutusest ja sõiduulatusest. 
Soodsad ülalpidamiskulud
Suurenda oma kaumit, jätkusuutlikult: paljudes linnades kehtestatakse õhukvaliteedi parandamiseks sisepõlemismootoriga sõidukitele piiranguid, mistõttu elektriautod muutuvad ettevõtete jaoks üha mõistlikumaks valikuks. Uus Combo Electric vabastab su ettevõtte kütusehinna riskist ja vähendab automaksu summat. Ekspluatatsioonikulud on madalad ja kõige tipuks võid saada riiklikku elektrisõiduki ostutoetust. 
Sõiduulatus kuni 300 km

Uus Opel Combo Electric on mõeldud proffidele!  4,4 m3 kaubaruumi maht on sama nagu tuntud töökindlusega diisel- ja bensiinimootoriga versioonidel, aga tänu uusimale elektriajamile sõidad keskkonnasäästlikult ja müravabalt ning sõiduulatus on suurepärane. WLTP sertifitseeritud sõiduulatusega 300 km. Combo Electric on valmis igaks teekonnaks, aidates su ettevõttel kliente kõikjal jätkusuutlikult teenindada.