Ühenduvus
Info- ja meelelahutussüsteem

Uuel Combo Electricul on ssõidu ja töö ajaks tipptasemel info- ja meelelahutussüsteem! Multimeediasüsteem (i) Lisavarustus    sisaldab AM/FM ja DAB raadiot ja käed-vabad-süsteemi ning ühildub täielikult juhtmevabalt Apple CarPlay™ (i) Ühilduvus ja teatud funktsioonide saadavus võib oleneda seadme tüübist ja operatsioonisüsteemi versioonist.    ja Android Auto™-ga (i) Ühilduvus ja teatud funktsioonide saadavus võib oleneda seadme tüübist ja operatsioonisüsteemi versioonist.   , et saaksid ühilduva nutitelefoni sisu kuvada 10-tollisel puuteekraanil (i) Apple CarPlay™ on USA-s ja teistes riikides registreeritud kaubamärk, mille omanik on Apple Inc. Android Auto™ on kaubamärk, mille omanik on Google Inc.   . Lisavarustuses on navigatsioonisüsteem, mis juhendab su mugavalt ja õigel ajal sihtkohta. Connect Plus pakett (i) Paketis Connect Plus on võrguühendusega navigeerimine, kaugjuhtimine; elektrisõidukitel: e-Remote control ja Free2Move e-lahendused    sisaldab TomTom liiklus- ja parkimisinfot ning ilmateateid. Kaardiuuendused tulevad juhtmevabalt ja süsteemi saab juhtida häälkäsklustega, öeldes lihtsalt „Hei, Opel”, et silmi mitte teelt tõsta.  

 

Apple CarPlay™ ja Android Auto™ võimaldavad sõidu ajal mugavalt nutitelefoni kasutada; kasutada saab näiteks järgmisi telefoni rakendusi ja funktsioone.:

 

  • Mapsi navigatsioonisüsteem 
  • Spotify esitusloendid
  • WhatsAppi ja Skype'i sõnumside 
  • Kõik need funktsioonid on kasutatavad häälkäsklustega, et käed jääksid roolile ja silmad teele. 
 
Juhtmevaba laadimine
Hoia töötelefon kogu päeva sees: Combo Electricu juhtmevaba laadimissüsteem (i) Lisavarustus   võimaldab ühilduvat telefoni liikvel olles igal ajal laadida, kaableid kasutamata. 
OpelConnecti teenused

Nutisüsteemid ja nendega seotud teenused hoiavad sind ühenduses, kaitsevad sind ning aitavad jõuda kohale mugavalt ja säästlikult.

  

Connect ONE pakett: 

hädaabi, maanteeabi, sõiduki olek ja teave, mängud. 

Connect PLUS pakett:

e-Remote control, eSolution, kaugjuhtimine, võrguühendusega navigeerimine / Connected Navigation Plus pakett koos teekondade planeerimisega.

Täiendavad ühenduvusteenused:

Apple CarPlay, Android Auto, teekonna- ja sõiduhaldus, sh liikuvuslahendused ja sõidukipargi haldamise lahendused.