OPELI LINNAMAASTURID JA CROSSOVERID

Linnamaastur on elustiil. See pakub vabadust. Kuid Opeli linnamaasturid pakuvad veelgi enamat – rabavat disaini, uuenduslikku tehnoloogiat suurepärast hinna-kvaliteedi suhtet. Avasta terve valik.

Opel, Grandland X, Exterior, Front View

GRANDLAND X.

Seiklus on tagasi! Grandland X-il on sportlik disain, uusim tehnoloogia ja IntelliGrip veojõukontroll, mis tagab maksimaalse haarduvuse kõigis tingimustes ja kõigil pindadel.

Opel Mokka X, Exterior, Side View

MOKKA X.

Suurepärane linnamaastur kasutamiseks linnas, maal või raskel maastikul – dünaamilisel Mokka X-il on kompaktne disain ja 4x4 nelikvedu, mis muudab sõiduki igati mitmekülgseks.

Opel Crossland X, Exterior, Front View

CROSSLAND X.

Crossover just sulle: moodsa linnamaasturi disainiga, säästlikud mootorid ja oma klassi suurim pagasiruum – Crossland X sobitub ideaalselt sinu elustiiliga.

Opel Adam, Rocks, Exterior, Front View

ADAM ROCKS.

Väike crossover, kuid suur sõidurõõm: ADAM Rocks on jõulise crossoveri disaini ja konarlikemate teede tarvis tõstetud vedrustusega tõeline linnaseikluste meister.

MUDELID.

LINNAMAASTUR: MILLISED ON EELISED?

Linnamaasturite buum on fenomenaalne: maastikusõidukid on vallutanud turge kogu maailmas, alates USAst kuni Aasiani ja viimasel ajal ka Euroopas. Loe lähemalt sellest erakordsest eduloost.

KÕIK LINNAMAASTURITE TÜÜBID

Kas sinu sõiduk on crossover või linnamaastur koos nelikveoga? Võimalik, et sa ei teagi täpselt – sellest pole midagi! Räägime mitmetest erinevatest saadaval olevatest linnamaasturi tüüpidest.

ELUSTIILIGA.

KUIDAS LINNAMAASTURID STAATUSE SÜMBOLIST PEREAUTODEKS MUUTUSID.

Suur ego, suur auto – või vähemalt nii see vanasti oli. Vaatame, kuidas linnamaasturid muutusid tüüpilisest keskeakriisiga seotud valikust oluliselt laiema kõlapinnaga sõidukiteks.

 

ELUSTIIL KOOS LINNAMAASTURIGA – UUS IHALUS SEIKLUSTE JÄRELE.

Linnamaastur pole pelgalt sõitmiseks – see on sõiduk kogemiseks. Loe lähemalt linnamaasturi valimisega kaasnevatest eelistest.

SÕIDUNAUDING.

  • Opel Mokka X, Side View

    MIKS JUST LINNAMAASTURID PAKUVAD ÜLIMAT SÕIDUELAMUST.

    Crossoveriga seonduv suurepärane sõiduelamus tuleneb sõiduki jõulistest sõiduomadustest ja kõrgest kliirensist.