OPELI LINNAMAASTURID JA CROSSOVERID

Linnamaastur on elustiil. See pakub vabadust. Kuid Opeli linnamaasturid pakuvad veelgi enamat – rabavat disaini, uuenduslikku tehnoloogiat suurepärast hinna-kvaliteedi suhtet. Avasta terve valik.

Opel, Grandland X, Exterior, Front View

GRANDLAND X.

Opeli suurim crossover on mahukas ja väga mugav. Turvalisuse ja mugavuse eest hoolitseb uusim tehnoloogia, sealhulgas IntelliGrip veojõukontroll, mis tagab maksimaalse haarduvuse igasugustes teeoludes. Hind alates 21 800 €.


Opel Mokka X, Exterior, Side View

MOKKA X.

Dünaamiline ja kompaktne crossover sobib kasutamiseks nii linnas, maal kui ka keerulisemal maastikul. Hind alates 18 300 €. Saadaval ka nelikveolisena.

Opel Crossland X, Exterior, Front View

CROSSLAND X.

Kompaktne crossover igapäevasõitudeks. Atraktiivne ja stiilne disain, säästlikud mootorid ning suur pakiruum. Hind alates 15 500 €.

MUDELID.

LINNAMAASTUR: MILLISED ON EELISED?

Linnamaasturite buum on fenomenaalne: maastikusõidukid on vallutanud turge kogu maailmas, alates USAst kuni Aasiani ja viimasel ajal ka Euroopas. Loe lähemalt sellest erakordsest eduloost.

KÕIK LINNAMAASTURITE TÜÜBID

Kas sinu sõiduk on crossover või linnamaastur koos nelikveoga? Võimalik, et sa ei teagi täpselt – sellest pole midagi! Räägime mitmetest erinevatest saadaval olevatest linnamaasturi tüüpidest.

ELUSTIILIGA.

KUIDAS LINNAMAASTURID STAATUSE SÜMBOLIST PEREAUTODEKS MUUTUSID.

Suur ego, suur auto – või vähemalt nii see vanasti oli. Vaatame, kuidas linnamaasturid muutusid tüüpilisest keskeakriisiga seotud valikust oluliselt laiema kõlapinnaga sõidukiteks.

 

ELUSTIIL KOOS LINNAMAASTURIGA – UUS IHALUS SEIKLUSTE JÄRELE.

Linnamaastur pole pelgalt sõitmiseks – see on sõiduk kogemiseks. Loe lähemalt linnamaasturi valimisega kaasnevatest eelistest.

SÕIDUNAUDING.

  • Opel Mokka X, Side View

    MIKS JUST LINNAMAASTURID PAKUVAD ÜLIMAT SÕIDUELAMUST.

    Crossoveriga seonduv suurepärane sõiduelamus tuleneb sõiduki jõulistest sõiduomadustest ja kõrgest kliirensist.