Skip To Content
Mokka Mudelid

Opel Mokka

Vali oma Mokka mudel

Mokka

Mokka on Opeli puhta ja julge uue disainikeele kehastus. See uus filosoofia on midagi enamat kui lihtsalt välimus, sest peale ulja ja ekspressiivselt sportliku välimuse on selle osaks ka laialdane valik tõhusaid jõuülekandeid, tipptasemel tehnoloogiat ja erakordset juhitavust. Naudi selle täielikult digiteeritud 'Detox' interjööri, Pure Panel ekraani ja tutvu selle täiustatud funktsioonidega, nagu Intelli-Lux LED® maatriksesituled, juhiabisüsteemid, digitaalne tahavaatekaamera ning parkimisabi.

 

  • Välismõõdud: pikkus 4151 mm, kõrgus 1534 mm, laius 1987 mm
 
  • Pagasi-/pakiruumi maht: 350–1105 l
 
  • Tippkiirus 188–202 km/h
 
Näita detaile
Mokka-e

Mokka-e on julge avaldus Opeli radikaalselt uues disainikeeles. Puhas, enesekindel ja 100% elektriline Mokka-e paistab silma pead pöörama paneva jõudluse ja täiustatud funktsioonidega. Naudi selle täielikult digiteeritud 'Detox' salongi, Pure Panel ekraani ja esiletõstmist väärivaid funktsioone, nagu Intelli-Lux LED® maatriksesituled, juhiabisüsteemid ning digitaalne tahavaatekaamera ja parkimisabi.

 

  • Välismõõdud: pikkus 4161 mm, kõrgus 1534 mm, laius 1987 mm
 
  • Pagasi-/pakiruumi maht: 310–1060 l
 
  • Tippkiirus 150 km/h, suurim sõiduulatus 337 km (WLTP)
 
Näita detaile

Soovid rohkem teada?

Oleme alati abiks

Mokka pakub sulle midagi enamat, kui lihtsalt sõidukogemust. Oleme siin, et aidata sul auto ostmine lihtsaks teha ning meie Opeli eksperdid nõustavad sind kõigis küsimustes ja muredes.