Skip To Content
Corsa mudelid

Opel Corsa

Vali oma Corsa mudel

Corsa

Avasta Opel Corsa - tulevikuks valmis olev Saksa linnaauto, mis ühendab igapäevase sõidurõõmu põnevate ja suurtele autodele omase tehnoloogiaga. Vali manuaal- ja automaatkäigukastiga bensiini- ja diiselmootorite vahel. Saadaval koos uuenduslike funktsioonidega, nagu Intelli-Lux LED® maatriksesituled, esikaamera või tahavaatekaameraga ohutussüsteemid. Naudi parimat mugavust, nagu kaasaegne teabe- ja meelelahutussüsteem või ergonoomilised aktiivistmed.

 

  • Välismõõdud: pikkus 4060 mm, kõrgus 1433 mm, laius 1960 mm
 
  • Pagasi-/pakiruumi maht: 309 l
 
  • Tippkiirus 174 km/h–208 km/h
 
Näita detaile
Corsa-e

Avasta uus, 100% elektriline Corsa-e – muljetavaldava sõiduulatusega, kiire laadimisega ja maksimumjõudluse ent minimaalse müratasemega Saksa linnaauto. See tulevikuks valmis olev väikeauto on saadaval elektrimootori ja täiselektrilise  ajamiga. Lisaks on Corsa-e mudelil sellised uuenduslikud funktsioonid nagu Intelli-Lux LED® maatriksesituled, esikaameraga ohutussüsteemid, tahavaatekaamera, kaasaegne teabe- ja meelelahutussüsteem ning ergonoomilised aktiivistmed.

 

  • Välismõõdud: pikkus 4060 mm, kõrgus 1433 mm, laius 1960 mm
 
  • Pagasi-/pakiruumi maht: 267 l
 
  • Tippkiirus 150 km/h, maksimaalne sõiduulatus 352 km (WLTP)*
 
* Opel Corsa-e (kombineeritud) sõiduulatus on 329 km kuni 352 km (sõltuvalt varustusest), mis on määratud WLTP katsemenetluse metoodika (R (EÜ) nr 715/2007, R (EL) nr 2017/1151) kohaselt. Igapäevane kasutamine võib erineda ja sõltub erinevatest teguritest, ennekõike nendest: isiklik sõidustiil, teekonna omadused, välistemperatuur, küte/kliimaseade, seisuküte/-jahutus.

 

 
Näita detaile

Tahad rohkem teada?

Alati hästi nõustatud

Opel Corsa pakub suurtele autodele omase tehnoloogia abil kohest sõidurõõmu. Oleme siin, et aidata sul ostmine lihtsaks teha ning meie Opeli eksperdid nõustavad sind kõigis finantseerimise, liisingu või hooldusega seotud küsimustes.