Skip To Content
Ülevaade

Lõbu tagasi sõitmisesse!

 

Uus Opel Corsa Electric ühendab endas võiduka disaini, suure autotehnoloogia ja tulevikukindla elektrijõu, et tagada igapäevane sõidukogemus, mis toob kindlasti naeratuse näole!


Kuni 406 km
Elektriline sõiduulatus
30 min
Laeb kuni 80%
156 hj
Võimsus

Julge ja puhas iga nurga alt


Vaata oma lemmikvärvis

 


Vaata seestpoolt

Aku tööulatus. Kui kaugele sa jõuad?
Julge ja puhas disain

Eristu teistest

 

Dünaamiline, edumeelne ja hingelt noor – uus Opel Corsa Electric tagab, et jõuate alati stiilselt, olenemata sihtkohast!
Elektriline sõit

Puhas sõidurõõm

 

Uue Opel Corsa Electric heitmevaba jõuülekanne tagab suure sõiduulatuse, mugava kiire laadimise ja kohese elektrilise pöördemomendi lõbusaks ja kaasahaaravaks sõiduks – igal ajal ja igal teel!
Arenenud tehnoloogia

Suuruselt väike, tehnoloogialt suur!

 

Uus Opel Corsa Electric on täis uusimat suurte autode tehnoloogiat, alates oma klassi parimast valgustusest kuni täiustatud sõiduabi funktsioonideni – muutes teie reisi turvalisemaks, lihtsamaks ja lõbusamaks!
Eksklusiivne mugavus

Pardal olevad funktsioonid

 

Mida veel võiksite soovida selliste funktsioonidega nagu masseerivad istmed, võtmeta sisenemine ja panoraamklaasist katus?
Täiustatud ühenduvus

Alati ühenduses

 

Uus Opel Corsa Electric on ehitatud tulevikku silmas pidades, integreerides oma täiustatud ühenduvusfunktsioonide kaudu sujuvalt teie füüsilise ja digitaalse elu.
Opel+ tarvikud ja palju muud

Kodulaadijad ja palju muud

 

Teie uue Opel Corsa Electricu standardvarustuses on laadimiskaabel. Oleme välja valinud ka parimad elektriautode lisatarvikud.


1 Please insert consumption values and/or local footnote here.

2 Please insert consumption values and/or local footnote here.