Ühenduvus
Navigatsioon
Sinu järgmine sihtkoht on vaid ühe puudutuse kaugusel. Valida saad 10-tollise ekraaniga Multimedia Navi Pro ja 7-tollise ekraaniga Multimedia Navi vahel. Mõtle vaid suurelt ja võid sõita kõikjale. 
Teabe- ja meelelahutussüsteemid

Vaistlik ja sulanduv. Puuteekraan, Apple CarPlay (i) Apple CarPlay™ ja Siri™ on Apple Inc. kaubamärgid, mis on registreeritud USA-s ja teistes maades.   ja Android Auto (i) Android Auto™ on Google Inc. registreeritud kaubamärk. Ühilduvus ja funktsionaalsus võivad erineda sõltuvalt seadme tüübist ja operatsioonisüsteemi versioonist. Oma seadme ühilduvuse kontrollimiseks mine veebilehele www.apple.com või www.android.com või võta ühendust oma Opeli esindusega.   . Uue Corsa teabe- ja meelelahutussüsteemid annavad sulle vabaduse suhtlemise ja meelelahutuse osas, sealhulgas hääljuhtimise ja heli Bluetooth-voogedastuse.

 

 
Juhtmeta laadimine

Nutitelefoni laadimine ilma juhtmeta (i) Lisavarustus. Võib vajada nutitelefonile lisatarvikuid. Induktiivlaadimine ainult PMA- või Qi-ühilduvusega nutitelefonidele. Ühilduvuse kontrollimiseks võta ühendust oma Opeli esindusega.  . Pane oma nutitelefon tavalisel moel telefonilaekasse ja ongi kindel, et oled sõpradega pidevalt ühenduses.

 

 

 
Opelconnecti teenused

Valik nutiteenuseid pakub uue taseme turvalisust ja toetust ning tagab sulle ühenduse ka elektrisõidukiga teel olles. (i) OpelConnecti teenuste saadavus on riikide ja sõidukite kaupa erinev. Teenused võivad nõuda registreerimist ja/või tasu ning nende toimimine sõltub mobiilsidevõrgu katvusest ja olemasolust.  

 

  • Meelerahu: hädaabikõne, rikkekõne ning sõiduki seisund ja info
  • Mugavus: Kaugjuhtimisfunktsioonid ukselukkudele, helisignaalile ja tuledele, avamine ja käivitamine nutiseadmelt. Meie täiendavad teenused elektrisõidukitele – e-kaugjuhtimine, teekonna koostaja  – hoiavad sind pidevas liikumises
  • Ettenägelik sõit: tänu Live Navigation-teenustele ja marsruudi kavandamisele saad nautida pingevaba sõitu