Ühenduvus
Navigatsioon
Sinu järgmine sihtkoht on vaid ühe puudutuse kaugusel. Valida saad 10-tollise ekraaniga Multimedia Navi Pro ja 7-tollise ekraaniga Multimedia Navi vahel. Mõtle vaid suurelt ja võid sõita kõikjale. 
Teabe- ja meelelahutussüsteemid
Vaistlik ja sulanduv. Puuteekraan, Apple CarPlay1,3 ja Android Auto2,3. Uue Corsa teabe- ja meelelahutussüsteemid annavad sulle vabaduse suhtlemise ja meelelahutuse osas, sealhulgas hääljuhtimise ja heli Bluetooth-voogedastuse. 

1 Apple CarPlay™ ja Siri™ on Apple Inc. kaubamärgid, mis on registreeritud USA-s ja teistes maades.

2 Android Auto™ on Google Inc. registreeritud kaubamärk. 

3 Ühilduvus ja funktsionaalsus võivad erineda sõltuvalt seadme tüübist ja operatsioonisüsteemi versioonist. Oma seadme ühilduvuse kontrollimiseks mine veebilehele www.apple.com või www.android.com või võta ühendust oma Opeli esindusega.

4 Bluetooth® on Bluetooth SIG Inc. registreeritud kaubamärk.

 

Juhtmeta laadimine

Nutitelefoni laadimine ilma juhtmeta1. Pane oma nutitelefon tavalisel moel telefonilaekasse ja ongi kindel, et oled sõpradega pidevalt ühenduses.

 

1 Lisavarustus. Võib vajada nutitelefonile lisatarvikuid. Induktiivlaadimine ainult PMA- või Qi-ühilduvusega nutitelefonidele. Ühilduvuse kontrollimiseks võta ühendust oma Opeli esindusega.

 
Opelconnecti teenused1
Valik nutiteenuseid pakub uue taseme turvalisust ja toetust ning tagab sulle ühenduse ka elektrisõidukiga teel olles. 
  • Meelerahu: hädaabikõne, rikkekõne ning sõiduki seisund ja info
  • Mugavus: Kaugjuhtimisfunktsioonid ukselukkudele, helisignaalile ja tuledele, avamine ja käivitamine nutiseadmelt. Meie täiendavad teenused elektrisõidukitele – e-kaugjuhtimine, teekonna koostaja  – hoiavad sind pidevas liikumises
  • Ettenägelik sõit: tänu Live Navigation-teenustele ja marsruudi kavandamisele saad nautida pingevaba sõitu

 

1 OpelConnecti teenuste saadavus on riikide ja sõidukite kaupa erinev. Teenused võivad nõuda registreerimist ja/või tasu ning nende toimimine sõltub mobiilsidevõrgu katvusest ja olemasolust.