Elektriline sõitmine
Täiuslikult integreeritud aku
Uue Opel Corsa Electricu keskmes on meie järgmise põlvkonna liitiumioonaku. Selle sujuv integreerimine šassii tagab madala raskuskeskme optimaalse ja lõbusa sõidudünaamika, tegemata järeleandmisi avaras siseruumis.
 
Elektriline sõidurõõm
Praktiliselt helivaba, käiguvahetuseta ja 260 Nm pöördemomendiga on uue Opel Corsa Electricu iga sõit lõbus! Nullist 100 km/h-ni kiirendamiseks kulub vaid 8,3 sekundit ja tippkiiruseks on 150 km/h – nii et olenemata sellest, kas sõidate kesklinnas või maanteel, see Corsa Electric on teie jaoks piisav!
 
Tavaline alalisvoolu kiirlaadimine

Uus Opel Corsa Electric muudab laadimise eriti lihtsaks! Täiustatud akuga saate nüüd täislaadimisega sõita kuni 406 km * ja standardse kiirlaadimisvõimalusega saate seda laadida 10-80% juba 30 akuga. minutit!

 

*  Vahemik: 398–406 km (olenevalt varustustasemest)

 
Valitavad sõidurežiimid
Uue Opel Corsa Electricu valitavad sõidurežiimid võimaldavad teil oma sõidukogemust hõlpsalt kohandada! Sportrežiim maksimeerib sõidudünaamikat, ökorežiim optimeerib tõhusust ja tavarežiim tasakaalustab mõlemat.
 
Regeneratiivsed pidurid
Uue Opel Corsa Electricu regeneratiivne pidurisüsteem muudab pidurdamisel taastunud energia elektriks, suunates selle tagasi akusse ja maksimeerides sõiduulatust. Ja niipea, kui võtate jala gaasipedaalilt, hakkab aku laadima, tagades minimaalse energiakadu ja maksimaalse efektiivsuse.
 
Sõidukite andmete jälgimine
Uue Opel Corsa Electricu pardaandmete jälgimise süsteem annab teile üksikasjalikku teavet teie sõiduki oleku kohta. Alates energiatarbimisest ja aku laadimisest kuni reaalajas laadimise statistikani on kõik visualiseeritud lihtsalt arusaadaval ja minimalistlikul viisil, et saaksid veeta rohkem aega ees ootavat teed nautides!