Täiustatud tehnoloogia
IntelliLux® Matrix LED
Uuel Opel Corsa Electricul on oma klassi parimad IntelliLux® Matrix LED-esituled, mis tagavad optimaalse nähtavuse ja automaatse kohanemisvõime, et vältida vastutulevate juhtide pimestamist. 14 Matrix segmendi ja uue disainiga IntelliLux® annab teile kindlustunde kõikides tingimustes!
 
Opel Drive Assist
Opel Drive Assist osana olev Active Lane Centering funktsioon hoiab teel elektrooniliselt silma peal ja kasutab peent roolimismomenti, et hoida uut Opel Corsa Electricut automaatselt oma sõidurajal, muutes maanteel sõitmise ohutumaks, vähem väsitavaks ja nauditavamaks.
 
Adaptiivne püsikiiruse hoidja
Kui adaptiivne püsikiirusehoidja on aktiveeritud, kiirendab ja pidurdab see automaatselt, hoides teie uut Opel Corsa Electricut eessõitvast autost ühtlasel kaugusel, et tagada turvalisem, mugavam ja lõõgastav sõit. 
Kiirusmärkide tuvastamine
Uue Opel Corsa Electricu täiustatud kaamerasüsteem tunneb ära erinevad liiklusmärgid ja kuvab need mugavalt digitaalsel klastris teie ette. See tähendab, et ükskõik kui palju teid ümbritseval teel ka ei juhtuks, ei jää te enam kiirusmärgist ilma!
 
Automaatne hädapidurdus
Uue Opel Corsa Electricu automaatne hädapidurdussüsteem jälgib eesolevat teed, hoiatades juhti tõenäolise kokkupõrke korral ja rakendab aktiivselt pidureid, kui midagi ette ei võeta. Süsteem tunneb ära nii autod kui ka jalakäijad ning pakub täiendavat meelerahu tiheda liiklusega teeolukordades. (Süsteem aktiivne vahemikus 5 km/h kuni 140 km/h). 
Pimenurga tuvastamine
Uue Opel Corsa Electricu pimenurga monitor töötab kiirusel 12–140 km/h ja jälgib pidevalt teie pimeala. Välispeeglites asuvad indikaatorid süttivad, et teavitada teid, kui sõidukid on teie pimenurgas, muutes maanteel sõitmise ohutumaks ja mugavamaks.