Skip To Content
Astra Electric ülevaade

Astra Electric

 

 

Suundudes tulevikku!

Uuel Opel Astral on julge välimus, tipptasemel tehnoloogia ja jõuline stiil, nüüd 100% elektriline.

Saadaval on nii sportlik 5-ukseline mudel kui ka mitmekülgne universaal Sports Tourer.


Kuni 418 km*
 Elektriline sõiduulatus
26 minutit
Laeb: 20 - 80%
156 hj
Võimsus


Puhas edasiminek

Uue Astra ideoloogia järgneb funktsionaalsusele ja suurepärasusele. Uus Opel Astra Electric juhib teid uuele sõiduajastule. Ühendades enesekindla suhtumise arenenud sõidutehnoloogiaga ja nullheitmega täiselektrilise jõuülekandega, on elektriline Astra edumeelse Saksa inseneritöö parimaid sooritusi.

Vaata oma lemmikvärvis


Vaata seestpoolt


E-mobiilsus

Sõiduulatus, laadimine ja palju muud
Kas soovite minna üle 100% elektrile? Uuel Astral on rohkem kui 400 km sõiduulatus ja standardvarustuses 11 kW sisseehitatud laadija – te ei kahetse seda.

Ohutus ja uuendused

Tehnika, mis kaitseb
Uus Opel Astra Electric tuleb paljude funktsioonidega, mis on loodud sõidu lihtsamaks muutmiseks ning teie ja ümbritsevate inimeste turvalisuse tagamiseks.

Esmaklassiline mugavus

Sinu mugavus, meie prioriteet

Uutel Opel Astra Electricu ergonoomilistel aktiivistmetel * on AGR ** (Tervislikumate selgade kampaania) kvaliteedimärk.

 

Kümne reguleerimisvõimalusega, sealhulgas reguleeritavad peatoed, elektrooniliselt reguleeritav nimmetugi ja pikendatav reietugi, ei ole need istmed mitte ainult erakordselt mugavad, vaid toetab ka tervet kehahoiakut, et tagada juhi ja reisijate pikaajaline heaolu.

 

* Lisavarustus.

** Sertifikaat on kvaliteedimärk, mille annab välja erinevate meditsiinivaldkondade ekspertidest koosnev sõltumatu testimiskomisjon. 

Vabastavalt puhas

Julge ja puhas disain
Pole mingit võimalust uut Opel Astra Electricut mõne teise autoga segi ajada. Disaini iga joon ja kumarus annab selgelt mõista, et see on sõidu tulevik.
 
Alates esiotsa esiotsast juhtivast Vizor®-i julgest etteastest kuni puhaste pindadeni, mis annavad uuele Opel Astra Electricule selgelt sportliku enesekindla hoiaku, Astra ootamatud omadused muudavad selle teistest silmapaistvamaks.

Ühenduvus

Tõeliselt nutikas
Uus Opel Astra Electric on hoolikalt disainitud, et tagada parem juhitavus, mugavus ja sõidurõõm. Lisaks teabe- ja meelelahutussüsteemile ja navigeerimisele on olemas OpelConnect, mis pakub teile avastamiseks nii mõndagi!

Opel+ tarvikud ja palju muud

Kodulaadijad ja palju muud
Teie uue Opel Astra Electricu standardvarustuses on laadimiskaabel. Oleme välja valinud ka parimad elektriautode lisatarvikud.

Avasta veel rohkemat

Kodulaadijad

Kõik üksikasjad, mida pead teadma kodulaadijate ja kodus laadimise kohta, leiad e-mobiilsuse teema alt.

Laadimine ja sõiduulatus

E-mobiilsuse teema alt leiad rohkelt teavet laadimise ja sõiduulatuse kohta. Vaata kohe.