E-mobiilsus ja sõidunauding
Lihtne laadida
Opeli täiustatud kiirlaadimistehnoloogia võimaldab uut Opel Astra Electricut kiiresti laadida. 100 kW alalisvoolu kiirlaadimise abil saate laadida kuni 80% vaid 26 minutiga, muutes isegi pikad reisid imelihtsaks. Opeli mitmekülgsed laadimislahendused ja -tehnoloogiad muudavad laadimise lihtsaks nii kodus kui ka liikvel olles, nii et olete alati järgmiseks seikluseks valmis. 
Lähemalt laadimisvõimalustest
Uus tase
Viige oma sõidukogemus elektriliselt uuele tasemele – sõitke sujuvalt ja hääletult või lülitage sisse ja avastage hetkelise pöördemomendi põnevus. Uus Opel Astra Electric esindab uut täielikult elektrifitseeritud sõidukogemust, mis muudab vastutustundliku sõidu põnevamaks kui kunagi varem. 
Mine kaugemale
Opel Astra Electric kasutab nüüdisaegset regeneratiivpidurisüsteemi, et koguda tagasi energia, mis tavaliselt aeglustades kaoks, ja veelgi rohkem elektrilist sõiduulatust. See mitte ainult ei taasta pidurdamisel tekkivat energiat, vaid on aktiivne ka Astra Electricu vabakäigul. 
Sõida omamoodi
Kohandage oma sõidukogemust: uus Opel Astra Electric annab teie käeulatusse reageerimisvõime kolme sõidurežiimiga, mis vastavad teie teekonnale, teeoludele ja meeleolule. Sportrežiim maksimeerib sõidudünaamikat, ökorežiim optimeerib tõhusust ja tavarežiim tasakaalustab mõlemat. Puhas vaikus ja 170 km/h tippkiirus. 
Vabasta võimsus
Uue Opel Astra Electricu keskmes on uue põlvkonna liitiumaku – 102 kõrge energiatihedusega elementi, mis on varustatud täiustatud soojusjuhtimisega, mis tagavad pika eluea ja pika tööulatuse. Väga kompaktne ja täiuslikult šassii integreeritud see tagab madala raskuskeskme silmapaistva sõidudünaamika jaoks, ilma et see kahjustaks sõiduasendit või siseruumi.