Disain
Liigu põnevusega
Tähistage oma individuaalsust Astra Electricu aerodünaamiliselt optimeeritud 18-tolliste kergmetallvelgede lisavarustusega, mis on standardvarustuses. Need rattad, mis on saadaval kahes erinevas stiilivalikus, muudavad uue Opel Astra Electricu väljanägemise sama põnevaks kui sellega on sõita. 
Silmitsi tulevikuga
Astuge silmitsi kõige julgemaga. Kui teistel autodel on igapäevane iluvõre, on Opel Astra Electricul tunnusmärk Opel Vizor. Vorm järgib funktsiooni: see silmatorkav paneel on puhta Saksa disainiga, integreerides esituled ja esikaamera sujuvalt üheks sujuvaks pühkimiseks. 
Lummav sisemus
Kogege uue põlvkonna sisekujunduse ja innovatsiooni uut maailma. Uue Opel Astra Electricu seest leiate uue, digitaalselt detokseeritud Opel Pure Panel® (i) Saadaval on kaks taset. Valikuline sisu kuvatakse ja on saadaval hilisemas etapis.  , mis muudab juhi teabe sujuvamaks nagu kunagi varem. Lõõgastuge ergonoomilistel aktiivsetel esiistmetel (i) Tervislikuma selja kampaania (AGR) sertifikaat. Sertifikaat on sõltumatu testimiskomisjoni poolt välja antud kvaliteedimärk.  , mis on valikuliselt kaunistatud luksusliku Alcantaraga. Ümbritsege end avaruse, tehnoloogia ja puhta mugavustundega.