Skip To Content
Ülevaade
Vivaro-e

 

Uus Vivaro Electric esindab Opeli uue e-kaubikute põlvkonna parimaid omadusi: esmajooneline valik ettevõttele, millel on kõrgeimad professionaalsed standardid. Ettevõttele, mis vajab oma optimeeritud tööprotsessiks ülimalt mitmekülgset ja vastupidavat sõidukit. Kompromissitult isikupärane ja saastevaba Vivaro Electric sobib täiuslikult nii linnatänavatele kui ka maateedele ning on saadaval kahes pikkuses ja kahe erineva suurusega akuga, mis annavad kuni 352 km sõiduulatust (WLTP).


352 km (WLTP)
Maks. sõiduulatus
6.6 m3
Maks . kaubaruumi maht
2250 kg
Kandevõime

Kindel paarimees

 
Ruumika ja mitmekülgse interjööriga mahukas ja töökindel Combo Electric on täiuslik sõiduk pea igale ettevõttele.

E-tehnoloogia
Sõiduulatus, laadimine ja palju muud

 

Lähed elektrile üle? Äriliselt igati tark otsus. Säästlik, kestlik ja tulevikku vaatav. Sinu ettevõttele igati täiuslik.

Mitmekülgsus
Kaubik, mis töötab sinu heaks

 

Konfigureeri oma ettevõtte vajadustele vastav kaubik: uus Vivaro Electric on saadaval eri kerepikkuste ja -variantidega ning kõikvõimalike lisadega. Paku oma klientidele parimat teenust heitgaaside ja mootorimürata.

Kaubik
Kõik kaasa

 

Kandevõime ja mahutavus on tähtis, aga unustada ei tohi ka detaile, näiteks liuguksed mõlemal küljel ja kaks 12 V pistikupesa. Tänu neile on uus Vivaro Electric igaks tööks täiuslik väikekaubik, tulles hästi toime nii kesklinna kitsastel tänavatel kui ka objektidel, kus elektrivarustus puudub.

Ühenduvus
Tea, kuhu teel oled

 

Uue Vivaro Electricuga on iga teekond efektiivne. Tipptasemel elektriline jõusüsteem, navifunktsioonid ja OpelConnecti teenused hoiavad su meeskonna turvaliselt õigel teel.

Kontor autoistmel
Tööta mobiilselt

 

Enam pole vaja sülearvutit põlvedele ja roolile toetada. Muuda uus Vivaro Electric tõeliseks ratastel kontoriks ja vii oma ettevõte tulevikku.

Ohutus ja juhiabi
Ohutus ennekõike

 

Kaitse oma töötajaid, kaubikuid ja kaupa Uue Vivaro Electricu tipptehnoloogia aitab liiklusõnnetusi ennetada ja sõidumugavust suurendada, et su ettevõtte vara oleks kindlalt kaitstud.

Opel+ tarvikud ja muu
Seinalaadijad ja muu

 

Opel teab, kui tähtis on elektrisõidukeid, sh Vivaro Electricut kasutavate ettevõtete jaoks laadimissüsteemide töökindlus ja laadimismugavus. Seetõttu on laadimiskaabel su uue kaubiku standardvarustuses. Valisime välja parimad elektrisõiduki tarvikud. Leia oma tegevusalale sobivaimad tarvikud.


Uuri lisaks

Seinalaadijad

Meie e-liikuvuse keskusest leiad kõik, mida pead seinalaadijate ja koduste laadimisvõimaluste kohta teadma.

Laadimine ja sõiduulatus

Meie e-liikuvuse sisukeskuses on kogu teave laadimise ja sõiduulatuse kohta. Vaata järgi.

Liising ja toetused

Enamik riike toetab elektriautode soetamist heldelt. Kogu vajaliku teabe saad meilt.