Skip To Content
Uus täiselektriline Frontera

Täiesti uus Opeli linnamaastur saab nimeks Frontera
 

24.1.2024
 
 
 
 
 
Opel annab teada, et 2024. aastal võetakse taas kasutusele Frontera mudelinimi. Nimi teeb comebacki täiesti uuel linnamaasturil. Uut Fronterat esitletakse selle aasta lõpus ning sellest saab lõbus auto nutikate funktsionaalsete omadustega. Frontera esindab ka uut karmiilmelist tõlgendust Opeli julgest ja puhtast disainifilosoofiast ning see on esimene Saksa margi seeriaauto, mis kannab uut Opeli Blitzi embleemi.
 
Uus Frontera on kohe algusest peale saadaval elektrisõidukina.

 

 

 

 

 

 

Opeli tegevjuht Florian Huettl:

„Nimi Frontera sobib ideaalselt meie uuele põnevale linnamaasturile. Sellel on enesekindel iseloom ja mudel paigutub otse turu südamesse.“

 

Uus Opel Frontera on ruumikas ja mitmekülgne ning meeldib nii aktiivse elustiiliga klientidele kui ka peredele. Uus tulija jätkab ka Opeli pikaajalist traditsiooni tuua taskukohane liikuvus paljude klientideni ning mudel jõuab turule atraktiivse hinnaga.

 

Uue elektrilise Frontera saabumine koos uue põlvkonna Grandlandi täiselektrilise versiooni turule toomisega, mis on samuti kavandatud selleks aastaks, tähistab olulist verstaposti Rüsselsheimi margi üleminekul täiselektriliseks automargiks. Opeli mudelivalikus hakkab olema vähemalt üks elektriauto igas mudeliperekonnas.

 

Elektriliste Opeli mudelite lai valik algab juba täna elektrilisest Rocksi väikesõidukist, jätkudes elektrilise Corsa, Mokka, Astra ja Astra Sports Toureriga kuni uute elektriliste Combo ja Zafira mahtuniversaalideni. Lisaks on kogu tarbesõidukite portfelli ulatuses saadaval elektrilised versioonid, sealhulgas uus Combo, uus Vivaro ja uus Movano.

 

Opel avaldab esimesed pildid uuest Fronterast lähinädalatel koos üksikasjalikuma teabega uustulnuka kohta.

 

Opelist

 

Opel on üks Euroopa suurimaid autotootjaid ja tänu ulatuslikule elektrifitseerimisstrateegiale ka liider CO2-heidete vähendamisel. Ettevõtte asutas Adam Opel 1862. aastal Saksamaal Rüsselsheimis ja autode ehitamisega tehti algust 1899. aastal. Opel on osa Stellantis NV-st, mis on uue jätkusuutliku liikuvuse ajastu jaoks loodud ülemaailmne liider. Koos oma Briti sõsarmargi Vauxhalliga on ettevõte esindatud enam kui 60 riigis üle maailma, jätkates samas uutele rahvusvahelistele turgudele sisenemist. Opel on järjekindlalt rakendamas oma elektrifitseerimisstrateegiat, eesmärgiga tagada jätkusuutlik edu ja klientide tulevaste liikuvusnõuetele vastamine. Aastaks 2024 jõuab turule elektrifitseeritud versioon igast Opeli mudelist ning alates 2028. aastast keskendub Opel Euroopas täielikult elektrisõidukitele.