Skip To Content
Uus Opel Grandland GSe külastab Eestit!

Uus Opel Grandland GSe külastab Eestit!

AutoHalle Peetri 19.06-21.06

Carring 26.06-27.06

Catwees Pärnu 29.06-30.06

 

 

 

Opelil on valikus 15 elektrifitseeritud mudelit. Peagi ka Eesti turule jõudev uus Astra-e, uus Astra-e Sports Tourer, Opel Rocks-e ning Rocks-e Kargo.

Kogu Opeli mudelivalik elektrifitseeritakse aastaks 2024. Alates 2028. aastast on Euroopas valikus ainult elektrimudelid.

 

Uus Opel Grandland GSe on Opeli kire puhtaim väljendus, millel on rikkalik GSe pärand (Commodore, Monza). GSe tähistab nüüd nimetust „Grand Sport Electric“. Uus Opel Grandland GSe paistab silma sportlike joonte, täpse juhitavuse ning madalamate heitgaaside poolest. Nagu ei miski muu teedel, kuid samas eksimatult Opel.

 

Jõuline 221 kW/300 hj pistikhübriid.  e-AWD nelikvedu hübriidajam pakub vägevat kiirendust, 520 nM pöördemomenti ja konkurentsitut vaatepilti. Tippkiirus 235 km/h,  0–100 km/h vaid 6,1 sekundit. Elektriline sõiduulatus 66 km ja auto täislaadimine vaid 2 tunniga.

Sportlikumaks ja mugavamaks muutumise eesmärki ei ole võimalik saavutada tavapärastel tingimustel.

Opel Grandland GSe saab eriti dünaamilise vedrustuse ja roolisüsteemi häälestused. Esiteljel McPhersoni vedrudega ja taga multilink vedrustusse paigaldatakse KONI FSD (Frequency Selective Damping) tehnoloogiaga kõvemad vedrud ja amordid, mis võimaldavad erinevaid amortisatsioonikarakteristikuid juhitavuse ja mugavuse vahel.

 

Grandlandi julge ja puhas väliskujustust täiustati GSe-le iseloomulike stiilielementidega: Manta GSe kontseptsioonist inspireeritud 19-tollised kergsulamist veljed, tagumine difuusor ja GSe embleem tagaluugil. Täiendava eripärana on Grandland GSe valikuliselt saadaval musta kapotiga. Interjööris leiab AGR-sertifikaadiga ergonoomilised Alcantara-trimmiga esiistmed, et kilomeetrid mööduks võimalikult mugavalt.