Skip To Content
Nutikas remont

Opeli nutikas remont

Kivitäkked, rahetäkked, kriimustused ja väikesed mõlgid – jah, need on ebameeldivad, aga hea uudis on, et nüüd on sul võimalus oma Opeli esialgne kena välimus taastada. Opeli nutikas remont on soodne ja lihtne viis väiksemate kahjustuste parandamiseks. Loe Lisa Näita Vähem

Lihtne võimalus auto parandamiseks

Kiire, sest nutikas remont vähendab ajakulu esiklaaside, kerevärvi ja polstrite lokaalse remondi abil.
Kulutõhusad lahendused on olulised nii sulle kui meile! Seetõttu eelistame me Opelis alati väikeste kahjustuste korral parandada, mitte osi välja vahetada. Nii säästame raha ja aega.
Meie eesmärk on hoida asju lihtsana. Ainus, mis sul tuleb teha, on broneerida aeg mõnes meie nutika remondi esinduses. Meie hoolitseme ülejäänu eest.

Klaasiparandus

Kivitäkked sinu auto tuuleklaasil häirivad nähtavust ja lisaks sellele ei näe need kuigi head välja. Paljudel juhtudel on võimalik esiklaasi vahetamise asemel parandada, see aitab ka raha säästa. Opeli nutikas remont parandab sellised kahjustused kiiresti, et saaksid ruttu jälle sõitma ja auto näeb taas hea välja!

Lokaalne  värviparandus

Väikesed kerekahjustused, kriimustused parkimisel – selliseid asju juhtub ikka. Kuid tänu meie uuenduslikule värvipihustustehnikale saame nüüd kiiresti parandada ka suuremaid kahjustunud värviga kohti. Lokaalne värviparandus on paindlik, hoiab kokku aega ja raha.

Polstri parandus

Opeli nutika remondiga on võimalik taastada ka polstri uuelähedane seisukord. Praod ja augud tekstiilis ja veluurpolstris on võimalik kiiresti sulgeda. Kui kahjustunud osad väljavahetamise asemel parandada, hoiad kokku raha ja aega.

Naha ja plasti parandamine

Osade täpne taastamine on Opeli jaoks väga oluline. Seepärast pakub meie nutikas remont pindade esialgse väljanägemise taastamist. Värvisegamissüsteem tagab parima võimaliku värvisarnasuse. Kahjustunud armatuurlauad, uksepolstrid, keskkonsoolid ja nahkkatted on võimalik taastada sulle meelepärasesse olekusse.

Värvimiseta mõlgieemaldus

Meie Opelis ilma ennustada ei suuda. Kuid suudame pakkuda värvimiseta mõlgieemaldust, mis kaotab autokerelt väikesed mõlgid (nt rahekahjustused), ilma et seda oleks vaja värvida.

Plastosade parandus

Auto plastosade väikesi kahjustusi on võimalik ilma osi vahetamata parandada, mis on sulle kui Opeli omanikule kulutõhus lahendus. Kui me räägime stabiilsusest, funktsionaalsusest ja väljanägemisest, siis professionaalselt parandatud plastosad on täiesti võrreldavad uute osadega

Leia lähim Opeli ametlik teeninduspartner