Skip To Content
Tarbesõidukid

Opeli tarbesõidukid. loodud sinu äri jaoks

Logistika, transport, tarneäri? Opeli tarbesõidukite valik hõlmab kõike alates kaubikutest, topeltkabiiniga sõidukitest, madelautodest ja tehase ümberehitustest kuni usaldusväärsete tarnijate poolt loodud erisõidukiteni välja

Sisepõlemine. välja kujunenud usaldusväärsus

Uus Movano
Uus Movano diisel. Nüüd täiustatud variantidega, värskendatud professionaalse disainiga, täiustatud juhiabi funktsioonidega ja suurema kandevõimega. Tänu ökonoomsusele ja keskkonnasõbralikkusele, mille osas on Movano täielikult Euro 6d nõuetele vastav, ning jõulisele 2,2-liitrisele väikese hõõrdumisega turbomootorile, on uus Opel Movano täiuslik Saksa töövahend - nüüd rohkem, kui kunagi varem. 
Lisateave
Vivaro
Täiustage oma äritegevust Opeli mobiilse kontori abil.
Vivaro pakub teile vajalikke ühenduvusvõimalusi, nelja mitmekülgset kerestiili, oma klassi parimat nimikoormust ja parimat Opeli disaini. 
Lisateave
Combo Life N1
Avastage Opel Combo Life N1. Rohkelt ruumi nii inimestele, kui asjadele. 
Lisateave
Combo Cargo
Kuni ühetonnine kandevõime, 5,4 m3 kaubaruumi maht, kaks pikkust ja kaks kõrgust muudavad Opel Combo oma klassi parimaks äripartneriks. 
Lisateave

Opel electric - homse äri võimendaja

Uus Combo-e Cargo
Uus Combo-e Cargo on 100% elektriline, heitmevaba ja maksimaalse kasuteguriga kaubik. Vaatamata oma kompaktsusele on Combo-e Cargo tõeliselt mahukas, kuni 4,4 m³ kaubaruumiga ja seda saab veelgi täiustada selliste funktsioonidega nagu Flex Cargo laadimissüsteem. 
Lisateave
Teenindus
Küsige teavet oma Opeli tarbesõidukite garantiide, abiteenuste, hooldusteenuste ja juhendite kohta. 
Lisateave
Lisavarustus
Avastage Opeli originaalvaruosade, velgede, rehvide ja hooajatoodete pakkumised. 
Lisateave