Ühenduvus
Info- ja meelelahutussüsteem

Uuel Combol on sõidu ja töö ajaks tipptasemel info- ja meelelahutussüsteem! Multimeediasüsteem (i) Lisavarustuses   sisaldab AM/FM ja DAB raadiot ja käed-vabad-süsteemi ning ühildub täielikult juhtmevabalt Apple CarPlay™ (i) Ühilduvus ja teatud funktsioonide saadavus võib oleneda seadme tüübist ja operatsioonisüsteemi versioonist.   ja Android Auto™-ga (i) Ühilduvus ja teatud funktsioonide saadavus võib oleneda seadme tüübist ja operatsioonisüsteemi versioonist.  , et saaksid ühilduva nutitelefoni sisu kuvada 10-tollisel puuteekraanil (i) Apple CarPlay™ on USA-s ja teistes riikides registreeritud kaubamärk, mille omanik on Apple Inc. Android Auto™ on kaubamärk, mille omanik on Google Inc.  . Vali lisavarustuses olev navigatsioonisüsteem, mis aitab jõuda kohale mugavalt ja õigel ajal. Connect Plus pakett (i) Connect Plus paketis on võrguühendusega navigatsioon ja kaugjuhtimispult   sisaldab TomTom liiklus- ja parkimisinfot ning ilmateateid. Kaardiuuendused tulevad juhtmevabalt ja süsteemi saab juhtida häälkäsklustega, öeldes lihtsalt „Hei, Opel”, et silmi mitte teelt tõsta.

 

Apple CarPlay™ ja Android Auto™ võimaldavad sõidu ajal mugavalt nutitelefoni kasutada; saadaval on näiteks järgmised rakendused ja funktsioonid:

 

  • Mapsi navigatsioonisüsteem
  • Spotify esitusloendid
  • WhatsAppi ja Skype'i sõnumside
  • Kõik need funktsioonid on kasutatavad häälkäsklustega, et käed jääksid roolile ja silmad teele.
 
Juhtmevaba laadimine
Hoia töötelefon kogu päeva sees: Uue Combo juhtmevaba laadimissüsteem (i) Lisavarustus   võimaldab ühilduvat telefoni liikvel olles igal ajal laadida, kaableid kasutamata. 
OpelConnecti teenused

Nutisüsteemid ja nendega seotud teenused hoiavad sind ühenduses, kaitsevad sind ning aitavad jõuda kohale mugavalt ja säästlikult.  

 

Connect ONE pakett: hädaabi, maanteeabi, sõiduki olek ja teave, mängud

 

Connect PLUS pakett: e-Remote control, eSolution, kaugjuhtimine, võrguühendusega navigeerimine / Connected Navigation Plus pakett koos teekondade planeerimisega

 

Täiendavad ühenduvusteenused: Apple CarPlay, Android Auto, teekonna- ja sõiduhaldus ning Free2move'i ühenduvusteenused, sh liikuvuslahendused ja sõidukipargi haldamise lahendused.