Ühenduvus
Alati ühenduses(i) Apple CarPlayTM ja Android AutoTM võimaldavad mugavalt kasutada nuttelefoni rakendusi ja funktsioone: Navigeerimine rakenduste Maps ja Waze kaudu Spotify muusika Sõnumite saatmine-vastuvõtmine WhatsAppi ja Skype'i kaudu Kõik need on kasutatavad hääljuhtimisega, hoides käed roolil ja pilgu teel.   

Täiustatud Multimedia Navi Pro(i) Lisavarustus.   süsteem ühildub Apple CarPlayTM(i) Ühilduvus ja mõningad funktsioonid võivad erineda sõltuvalt seadme liigist ja opsüsteemi versioonist. Apple CarPlayTM on USAs ja teistes riikides registreeritud Apple Inc. kaubamärk. Android on Google Inc. kaubamärk.   ja Android AutoTM(i) Ühilduvus ja mõningad funktsioonid võivad erineda sõltuvalt seadme liigist ja opsüsteemi versioonist. Apple CarPlayTM on USAs ja teistes riikides registreeritud Apple Inc. kaubamärk. Android on Google Inc. kaubamärk.  ga ning võimaldab 8" puuteekraaniga(i) Dynamicul standardvarustuses, Selectionil ja Enjoyl lisavarustuses.   samaaegselt ühendada kaks nutitelefoni.

 

 

 
Puuteekraaniga navigatsioon

Multimedia Navi Pro(i) Lisavarustus.  koos täiustatud hääljuhtimise ja täieliku navigatsiooniga juhatab sind stressivabalt sinna, kuhu teel oled. Lihtsalt vali sihtkoht ja lase navigatsioonisüsteemil endale teekond planeerida.

 

 

 
Ei mingeid juhtmeid

Combo Cargo juhtmevaba laadimise süsteem(i) Lisavarustus.   võimaldab sul liikvel olles juhtmevabalt oma telefoni laadida.

 

 

 
OpelConnect teenused(i) OpelConnect teenuste kättesaadavus on riigiti ja sõidukite lõikes erinev. Teenused võivad vajada registreerimist/tasu ning need sõltuvad mobiilivõrgu levialast ja saadavusest.  

Nutikas teenuste valik, mis pakub uuel tasemel ohutust ja tuge ning aitab sul teel ühenduses olla. 

  • Meelerahu: hädaabikõne, avariikõne ning sõiduki olek ja teave.
  • Mugavus: kaugjuhtimisfunktsioonid ukselukkude, signaali ja tulede jaoks.
  • Nutikas sõitmine: naudi rahulikku sõitu tänu reaalajas navigeerimisele ning reisi- ja sõiduhaldusele.