Ohutus ja juhiabi
Automaatne ohupidurdus
Vähenda tööpäevaga seotud ohte: jalakäijaid tuvastav automaatne ohupidurdussüsteem (i) Töötab automaatselt sõidukiirustel 5–85 km/h. Sõidukiirusel 0–30 km/h toimub kokkupõrke tugevuse vähendamiseks 0,9 g pidurdus. Sõidukiirusel 30–85 km/h vähendab süsteem kiirust kuni 22 km/h võrra. Sõidukiiruse edasiseks vähendamiseks peab juht ise pidurdama. AEBPD toimib sõltuvalt tuvastatud takistusest (liikuv takistus: 5–85 km/h; seisev takistus: 5–80 km/h; jalakäija: 5–60 km/h). Opeli juhiabisüsteemid on mõeldud juhi abistamiseks süsteemi võimete piires. Sõiduki juhtimise eest vastutab juht.   (AEBPD) hoiatab, kui on oht kokkupõrkeks jalakäija või teise sõidukiga. Kui juht ei reageeri, toimub automaatne pidurdamine. 
Juhiabipakett
Ettevõtte igapäevasõitude ohutumaks muutmiseks on uuel Combo Cargol Highway Integrated Assist (i) Lisavarustuses, ainult automaatkäigukastiga  , milles sisaldub Stop & Go funktsiooniga adaptiivne püsikiirusehoidja, sõiduraja hoidmise abisüsteem ja liiklusmärgituvastus. 
Pimenurga hoiatus
Pimenurga hoiatussüsteem (i) Lisavarustus   jälgib külgnevatel sõiduradadel kulgevaid sõidukeid ja hoiatab automaatselt, kui mõni neist on pimenurgas. Nii on rajavahetused ohutumad ja võid end igapäevatöös veidi kindlamalt tunda. 
Flank Guard
Opeli Flank Guard (i) Lisavarustus   muudab töö veelgi ohutumaks ja mugavamaks. Süsteemi kuuluvad 12 andurit, mis hoiatavad väikesel kiirusel manööverdamisel raskesti nähtavate takistuste eest helisignaalide ja keskkonsooli ekraanil kuvatavate teadetega. 
Dünaamiline tahavaatesüsteem
Lihtne parkimine, lihtsam töö. Dünaamiline tahavaatesüsteem (i) Lisavarustus   kuvab kahe kaamera abil kaubiku ümbrust digitaalekraanil. Nii on juhil märksa lihtsam kitsastes kohtades parkida. 
Tahavaatekaamera
Sinu kaubik esindab su ettevõtet ja peab püsima laitmatus korras! Tahavaatekaamera (i) Lisavarustus   pilti kuvatakse 10-tollisel puuteekraanil koos virtuaalsete abijoontega, mis hõlbustavad tagurdamist ning aitavad vältida kriime ja mõlke. 
Haagise stabiilsuskontroll
Kas su tegevusala nõuab vahel haagise vedamist? Opeli haagise stabiilsuskontroll (i) Lisavarustus   on nutikas süsteem, mis jälgib haagise stabiilsust ja vajaduse korral korrigeerib sõidukiirust automaatselt.