Ohutus ja uuendused
Alati kindlalt oma sõidurajal

Sõidurajahoidja(i) Dynamicul standardvarustuses, Selectionil ja Enjoyl lisavarustuses.   teavitab juhti kõrvalekaldumisest hoiatusmärguandega ja korrigeerib ettevaatlikult suunda. Nii saab ära hoida tõsiseid õnnetusi.

 

 

 

 
Liiklusmärgituvastus

Liiklusmärgituvastus(i) Dynamicul standardvarustuses, Selectionil ja Enjoyl lisavarustuses.   loeb liiklusmärkide infot ning soovitab juhil kohandada sõidukiirust nõuetele vastavaks.

 

 

 
Hoia turvalist pikivahet

Adaptiivne püsikiirusehoidja(i) Dynamicul standardvarustuses, Selectionil ja Enjoyl lisavarustuses.   hoiab soovitud sõidukiirust vahemikus 30-160 km/h ja pidurdab või kiirendab, et säilitada eessõitva sõidukiga määratud pikivahe, mis tagab ohutu ja rahuliku sõidu.

 

 
Nutikad ohutussüsteemid

Automaatne hädapidurdus(i) Dynamicul standardvarustuses, Selectionil ja Enjoyl lisavarustuses.   koos jalakäijatuvastusega hoiatab juhti võimalike kokkupõrgete eest jalakäija või teise sõidukiga(i) Töötab automaatselt kiirusel alates 5 km/h kuni 85 km/h. Kiirusvahemikus 0 kuni 30 km/h on kokkupõrke vältimiseks rakendatav aeglustusjõud 0,9 g. Kiirusvahemikus 30 kuni 85 km/h vähendab süsteem kiirust korraga max 22 km/h. Pärast seda piiri peab juht sõidukiiruse edasiseks vähendamiseks ise pidurdama. Automaatse hädapidurdussüsteemi töökiiruse vahemik sõltub tuvastatud takistusest (liikuv takistus: alates 5 kuni 85 km/h; seisev takistus: alates 5 kuni 80 km/h; jalakäija: alates 5 kuni 60 km/h). Opeli juhiabisüsteemid on mõeldud juhi abistamiseks süsteemi võimekuse piires. Juhtimise eest vastutab juht.  . Kui juht ei reageeri, pidurdab sõiduk automaatselt.

 

 

 
Esmaklassiline ohutus

Neli turvapatja, sh juhi, kaassõitja ja külgturvapadjad pakuvad kõigile autosviibijaile alati tipptasemel turvalisust.

 

 
Püsi rooli taga erksana
Juhi unisuse hoiatus(i) Pärast kahte sõidutundi kiirusel üle 65 km/h annab hoiatussignaal juhile märku. Samaaegselt arvutab süsteem sõidumustrite, nagu nt sõidureas püsimise võimekus, põhjal välja tähelepanu hajumise taseme. Kui tuvastatakse ohtlik juhtimismaneer, hoiatab järjest valjenev helisignaalide seeria juhti ja palub tal sekkuda. Tähelepanu hajumise taseme hoiatust vähendatakse pärast kümmet minutit ohutut juhtimist. Arvestamine peatub, kui sõiduki kiirus langeb alla 65 km/h.   analüüsib sõidustiili, et tuvastada märke, mis viitavad sellele, et väsimus hakkab juhi üle võimust võtma. Hoiatuste seeria annab juhile märku, et tema sõit ei ole ohutu.
 
Küljekaitsesüsteem

Küljekaitse(i) Lisavarustus.   süsteem kasutab 12 andurit, et hoiatada juhti visuaalsete ja helisignaalide abil võimalike sõiduki küljele jäävate takistuste eest, mida juht ei pruugi märgata.

 

 

 
Sõiduki taga ümbruse jälgimine

Sõiduki taga ümbruse jälgimine(i) Lisavarustus.   kasutab kahte kaamerat kaubiku ümbruse kuvamiseks 5 -tollisele digitaalsele ekraanile, tagades juhile igakülgse nähtavuse ja muutes kitsastesse parkimiskohtadesse sisenemise ja sealt väljumise imelihtsaks.    

 

 

 
Silmad ka selja taga

Tahavaatekaamera(i) Lisavarustus.   projitseerib sõiduki ümbruse 8-tollisele puuteekraanile. Juhised muudavad tagurdamise ohutuks ja lihtsaks.

 

 

 
Käed ei külmeta enam

Külmade ilmade saabudes on asendamatud soojendusega istmed(i) Lisavarustus.   ja soojendusega nahkkattega rool(i) Lisavarustus.    - Combo kannab hoolt selle eest, et sul mugav oleks.

 

 

 
Pilk teel

Esiklaasinäidik(i) Lisavarustus.   kuvab olulise teabe (kiirus, navigatsioonijuhised, juhi unisuse hoiatus jne) tuuleklaasile juhi vaatevälja, et saaksid pilgu pidevalt teel hoida.

 

 
Alati kindel teelpüsivus

Nutikas viie sõidurežiimiga Intelli-Grip(i) Lisavarustus.   süsteem pakub parimat haarduvust rasketes sõiduoludes -  porisel, liivasel või lumisel pinnal.