Mitmekülgsus
Ees ruumi kolmele

Kaassõitjate iste(i) Lisavarustus.   pakub ees ruumi kolmele inimesele. Istet saab klappida üles või täielikult alla, et saavutada laiendatud veoruum või muuta lauaks, et Combo Cargost saaks mobiilne kontor.

 

 

 
Kogu ruum on kasutuses
Nende kordadel, kui sõidad üksi ja kaaslaseks on ainult veos, saab eesmise kaassõitja istme põrandani hõlpsalt kokku klappida, et tekiks veelgi mitmekülgsem veoruum. 
Paigalda veos kindlalt

Veoruumi vaheseinad(i) Lisavarustus.   tagavad sinu, kaassõitja ja veose turvalisuse, need takistavad veetavate esemete kabiini tungimist – valikus on monoliitne ja klaasakna või võrega vahesein.

 

 

 
Kitsad kohad pole probleem

Üks või topelt liuguks(i) Valikulised topelt liuguksed.   muudavad juurdepääsu Combo tagaosale lihtsaks ja välistavad ohu, et kitsas kohas parkimisel võiks midagi kriimustada saada.

 

 

 
Vali sobiv tagauks

Combo tagaossa saab valida tagaluugi(i) Lisavarustus.   või nähtavust suurendavad aknaga asümmeetrilised uksed - vastavalt sellele, mida vajad.

 

 

 
Combo Cargo võib ka suurem olla
Combo Cargo on saadaval kahes pikkuses – 4,4 m standardversioon ja lisaveoruumiga Combo Cargo XL pikkusega 4,75 m. Et transportida koos juhiga viite inimest, vali aga hoopis buss.