Cargo
Tõeliselt ruumikas

Muljetavaldava maksimaalse 3090 mm laadimispikkusega(i) Maksimaalne laadimispikkus on Combol 3090 mm ja pika teljevahega 3440 mm Combo Xl-il 3440 mm, kui vaheluuk on avatud ja kaassõitjaiste/istmed kokku klapitud.   Cargo on väljast kompaktne, kuid seest tõeliselt ruumikas.

 

 
Rasked koormad on teretulnud

Suur kandevõime 1000 kg(i) Mõõtmed võivad sõltuvalt konfiguratsioonist erineda. Maksimaalne laadimispikkus on Combol 3090 mm ja pika teljevahega 3440 mm Combo Xl-il 3440 mm, kui vaheluuk on avatud ja kaassõitjaiste/istmed kokku klapitud.   tähendab, et ükski koorem pole Combo jaoks liiga raske, mis muudab sõiduki ideaalseks äripartneriks. 

 

 

 
Piisavalt ruumi kogu kaubale

Combos, mille maksimaalne veoruum on kuni 3,8 m3(i) Standard Combos on veoruumi maht kuni 3,8 m3, pika teljevahega Combo XL-is koos kaassõitja istme ja veoruumi vaheluugiga 4,4 m3.  , on piisavalt ruumi, et toime tulla kõigi veovajadustega ning mugavalt vedada ka suuri esemeid.

 

 

 
Pikk veos? pole probleemi

Eemaldatav luuk(i) Lisavarustus.   vaheseinas kaassõitjaistme taga võimaldab hõlpsasti laadida ka eriti pikki esemeid.

 

 

 
Võid redeli kaasa võtta

Vaja vedada eriti pikki esemeid, nagu nt redel? Käepärane tagumine katuseluuk(i) Lisavarustus.   avaneb kuni 40° ning võimaldab turvaliselt transportida pikemaid esemeid.

 

 

 
Igapäevane hoiustamine
Combo Cargo sisaldab kuni 15 käepärast panipaika, mis mahutavad kõik su vajalikud asjad.