Skip To Content
Sõiduaku

Opeli elektrisõidukite akud

Kõik meie akud on loodud uusima liitium-ioonakude tehnoloogia baasil. Nende pakutav pikk sõiduulatus on võimalik tänu akude kompaktsetele mõõtmetele (mis võimaldab autosse rohkem akusid mahutada) ja liitium-ioonakude keemilisele struktuurile, mis suurendab kuumakindlust. (Mida parem kuumakindlus, seda vähem on tarvis kulutada energiat aku jahutamiseks optimaalse töötemperatuurini.)

 

Aktiivne termoregulatsioonisüsteem optimeerib aku temperatuuri kõigis ilmaoludes. 

Opeli akud ei kannata „mäluefekti“ all, nii et akusid saab osaliselt laadida nii tihti kui sul tarvis ilma nende suutlikkuse enneaegse languseta.

Aku korrashoid

Tegelikult ei nõuta sinult aku korrashoidmiseks midagi. Kui sinu elektriauto käib Opeli esinduses hoolduses, kontrollime põhjalikult üle aku, laadimispesa, laadijad ja juhtmed. Samuti anname kaasa ametliku tõendi, mis näitab aku maksimaalset täituvust (st kui palju energiat see veel salvestada suudab). See tõend on lahutamatu osa auto hinnast järelturul.

Aku garantii

Kõik meie elektrisõidukid saavad 8 aasta või 160 000 kilomeetri pikkuse akugarantii, mis tagab 70% algse mahutavuse säilimise pärast selle aja möödumist või vahemaa läbimist. Samuti anname sulle aku mahutavuse tõendi, mis kinnitab sinu sõiduki aku maksimaalset täituvust ja aitab hõlbustada auto müümist.