Skip To Content
Uus Grandland Mudelid

Opel Grandland

Vali mudel

Grandland

Saa tuttavaks, uue põlvkonna linnamaastur Opel Grandland. Eenesekindel ja ehe uus Opel Grandland oma efektse disaini, ikoonilise Vizori, täisdigitaalse Pure Panel-näidiku, kaasaegsete erksate bensiini- ja diiselmootorite ning selliste uuenduslike funktsioonidega nagu öönägemine ja Intelli-Lux LED-piksel-esilaternad.

 

  • Mõõtmed: pikkus 4477 mm, kõrgus 1609 mm, laius 1906 mm.

  • Pagasiruumi maht: 514-1652 l

  • Tippkiirus 192 - 197 km/h
 
Näita infot
Grandland elektriline pistikhübriid

Tere tulemast uude suursugusesse ajastusse! Uued Opel Grandlandi pistikhübriidmootorid viivad jõu järgmisele tasandile, ühendades endas tõhusa sisepõlemismootori elektrimootoritega, mis tagab parema sõidudünaamika kõikides tingimustes: ulatudes 225 hj esiveoga versioonist, mis saavutab ainult elektrimootoriga tippkiiruse 135 km/h, kuni eAWD Hybrid4 300 hj mootorini, mis kiirendab 0-100 km/h vaid 6,1 sekundiga ning mille tippkiirus on 235 km/h.

 

  • Mõõtmed: pikkus 4477 mm, kõrgus 1609 mm, laius 1906 mm.

  • Pagasiruumi maht: 390 - 1528 l

  • Tippkiirus 225 - 235 km/h
 
Näita infot

Uus Opel Grandland GSe

300 hj võimsus

Grandlandi Plug-in hübriidajam koos kahe elektrimootoriga annab tulemuseks 300 hj koos nelikveoga, ning nüüd ka koos GSe tippviimistlusega, mis muudab selle käitumise teiste SUV-idega võrreldes kordumatuks. Tõeline uue taseme sõidukogemus!

 

Arenenumad juhiabisüsteemid

Innovatsioonidest pungil tuleb uudismudel 8-käigulise automaatkastiga, IntelliLux piksel-LED-esilaternatega, ja öövaatlusseadmega Night Vision.

 

Vähem heitgaase

Sportlikuks häälestatud jõuallikas suudab nupuvajutusel muutuda heitmevabaks elektrisõidukiks.

Tahad rohkem teada?

Alati hästi nõustatud

Oleme siin, et aidata sul auto ostmine lihtsaks teha ja meie Opeli eksperdid nõustavad sind kõikides finantseerimise, liisingu või hooldusega seotud küsimustes.