Skip To Content
Astra mudelid

Opel Astra

Vali oma Astra mudel

Vali bensiinimootori, diisli või pistikhübriidajamiga uhiuus Opel Astra või uhiuus Opel Astra Sports Tourer. Või hoopis bensiinimootori või diisliga hästituntud Opel Astra Sports Tourer. Milline on Sulle õige?

Uus Astra

Uus Astra

Uus Opel Astra märgib uue ajastu algust oma julge disaini ja klassi juhtivate tehniliste lahendustega nagu adaptiivsed LED-pikselmaatrikstuled Intelli-Lux, esiklaasinäidik Intelli-HUD ja poolautonoomne Intelli-Drive süsteem. Uued bensiini- ja diiselmootorid valmistavad rõõmu oma sujuvuse ja tõhususega ning on saadaval 6-käigulise manuaalkäigukasti ja 8-käigulise automaatkäigukastiga. Kooskõlas uusima põlvkonna täisdigitaalse Opel Pure Paneliga on interjööris olemas kaasaegne info- ja meelelahutussüsteem pideva ühenduvuse tagamiseks.

 

 • Välismõõtmed Üldpikkus 4374 mm, kõrgus 1441–1470 mm, laius 2062 mm.

 • Paki-/koormaruumi maht: 422–1339 l

 • Haagise maksimaalmass piduriga/pidurita: 1250–1400 kg (12% nõlval)/660–680 kg
 
Näita üksikasju
Uus Astra pistikhübriid

Astra Hybrid määratleb uue ajastu ka oma jõuallikaga: pistikhübriidtehnika teeb võimalikuks kompromissideta suutlikkuse ja tõhususe. Välisdisain on söakas – kultuslik Opel Vizor, mille taga asuvad kaasaegsete juhiabisüsteemide andurid ja kaamerad . Reisijateruumis kutsub vaimustust esile näiteks laiekraanide ja vaistlikult kasutatavate juhtseadistega uusima põlvkonna täisdigitaalne Pure Panel. Ergonoomilised aktiivistmed(i) Saadaval lisavarustusena või kõrgematel varustustasemetel.   tagavad pingevaba sõidu isegi pikkadel teekondadel.

 

 • Välismõõtmed Üldpikkus 4374 mm, kõrgus 1441–1470 mm, laius 2062 mm.

 • Paki-/koormaruumi maht: 422–1339 l
 
 • Haagise maksimaalmass piduriga/pidurita: 1450 kg (12% nõlval)/750 kg
 
Näita üksikasju
Uus Astra Electric

Usume, et nüüd on aeg maanteed elektrifitseerida. Seetõttu keskendumegi parimate elektrisõidukite valmistamisele, nende kõigile kättesaadavaks tegemisele ning elektrikasutusele üleminekule stressivabaks tegemisele. Oleme võtnud endale kohustuse müüa alates 2028. aastast ainult 100 protsenti elektriautosid. Liituge meiega meie teekonnal, kui sõidame elektrifitseerimise revolutsiooni poole.

Astra Electric jõuallikal on järgmised funktsioonid, mis aitavad teil elektrisõidust maksimumi võtta:

 

 • Kolm tõhusat sõidurežiimi, mis sobivad teie teekonna, teeolude ja meeleoluga. Lõbusamaks muutmiseks valige sportrežiim. Või Eco-režiim, mis aitab ulatust maksimeerida. Tavarežiim annab teile mõlemast parima.

 • Sõiduki andmete jälgimise süsteem hoiab teid kursis. Annab intuitiivse ülevaate sõidutingimustest ja energiakulust. Kõik on taasesitatud Pure Panel® ekraanil elegantselt lihtsas digitaalses formaadis.

 • Energiatagastussüsteem, mis võtab tagasi pidurdamisel ja aeglustamisel tavaliselt kaotatud võimsuse.
 
Näita üksikasju
Uus Astra GSe

Palju enamat kui mudelivärskendus.

Uus Astra GSe on varustatud dünaamilise, kuid keskkonnasäästliku 225 hj pistikhübriidajamiga, millele lisanduvad sportlikkust suurendavad täiendused alates jäigemast vedrustusest ja sportlikest istmetest, viimaks Astra sõidukogemuse uuele tasemele.

 

Võimsus

1.6 Turbo liidetuna 81.2 kW e-mootoriga, et sünniks kompromissideta elektrivedu. 

 

Julge & Puhas

Naudi liikumise siirast kirge, silmitsedes järgmise põlvkonna julget ja puhast disaini.  

 
Näita üksikasju
Uus Astra Sports Tourer GSe

Suurus loeb

Vali uuel tasemel sõidukogemus. Uus Opel Astra Sports Tourer GSe kombineerib hübriidi jõu, julge disaini ja suurema pakiruumi, et kõik vajalik saaks stiilselt veetud. 

 

Sportveermik

Astra Sports Tourer GSe tuleb oma nime vääriline, pakkudes jäigemat sportvedrustust, mille tippamortisaatorid pakuvad sagedustundlikku löögisummutust tehnoloogiat (FSD), täpsemaks viimistletud rooli ning muudetavat mootorihäält Sport-režiimis. 

 

Praktilisus

Kiirem, ruumikam ja nutikam. Suurt 1,553-liitrist pakiruumi täiustab innovaatiline Intelli-Space süsteem. 

 
Näita üksikasju

Astra Sports Tourer

Uus Astra Sports Tourer

Vajad rohkem ruumi? Uus Astra Sports Tourer on varustatud mahuka 608-liitrise pakiruumiga (kokkuklapitud istmetega kuni 1634 liitrit) ning uuenduslike panipaikadega.  

 

 • Välismõõtmed: üldpikkus: 4642 mm, kõrgus 1443 - 1480 mm, laius 2062 mm

 • Pagasi-/pagasiruumi maht: 597 - 1634 l

 • Lubatud haagise mass piduritega / piduriteta, kg: 1,200 - 1,500 kg (12 % kaldega)/ 680 - 740 kg
 
Näita üksikasju
Uus Astra Sports Tourer pistikhübriid

Enam pole vaja valida, kas ergas või ruumikas, suurem või nutikam. Uus Astra Sports Tourer pistikhübriid ühendab parima, ilma kompromissideta. Sind ootavad täiustatud uuendusliku ajamitehnoloogiaga jõuallikad, ruumikus, täiustatud sõiduabisüsteemid ja uus Pure Panel® ekraan.

 

 • Välismõõtmed: üldpikkus: 4642 mm, kõrgus 1443 - 1480 mm, laius 2062 mm

 • Pagasi-/pagasiruumi maht: 516 - 1,553 l

 • Lubatud haagise mass piduritega / piduriteta, kg: 1,400 kg (12 % kaldega) / 750 kg
 
Näita üksikasju

Tahad rohkem teada?

Alati informeeritud

Uus Opel Astra on tõhus kohe algusest peale. Olgu era- või tööautona, selle võimas tehnika ja mugavus on esmaklassilised. Oleme valmis abistama auto soetamisel ning meie spetsialistid annavad Sulle igakülgset nõu rahastamise, liisingu ja hoolduse osas.